close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Právo a finance - Zde naleznete kurzy Právo a finance

Finanční trh je neustále v pohybu, s právní struktura finančního systému, který se změnil, a zvyšuje pravidelně. Z tohoto důvodu, kurz Právo a finance nikdy nebyla vhodnější. Studenti, kteří studují tyto vzájemně propojených témat mají světlou a lukrativní budoucnost před sebou. Co je kurz Právo a finance? Osnova je expanzivní, pokrývající finanční, ekonomické… Čtěte více

Finanční trh je neustále v pohybu, s právní struktura finančního systému, který se změnil, a zvyšuje pravidelně. Z tohoto důvodu, kurz Právo a finance nikdy nebyla vhodnější. Studenti, kteří studují tyto vzájemně propojených témat mají světlou a lukrativní budoucnost před sebou.

Co je kurz Právo a finance? Osnova je expanzivní, pokrývající finanční, ekonomické a právní pojmy. Studenti jsou opatřeny základ pro pochopení firemní finanční politiku, konkurenční prostředí na trzích aktiv a firemní regulace. Použití základní ekonomické teorie, ale také zjistit, jak určit hodnotu firemních transakcí. K dalším tématům v rámci zahrnují obchodní úvěry, nařízení vlády a pojištění, fúzí a akvizic, a programy dodržování předpisů. Po absolvování kurzu se očekává, že mají základní znalosti o tom, jak finanční systémy fungují a jsou regulovány.

Získané dovednosti z předmětu může být aplikován na širokou škálu profesí. Kromě získání profesionální finance znalosti, můžete také vytvořit silné analytické, řešení problémů a komunikační dovednosti. Vzhledem k vaší rozsáhlé skillset, máte mnoho profesní dráhy otevřené pro vás.

Mnoho škol nabízí Právo a finance kurzy, a náklady se zapsat se liší od školy do školy. Před použitím na instituci, měli byste výzkum náklady na zápisu online.

Studenti, kteří studují Právo a finance najít profesní příležitosti v různých bankovních a finančních institucí. Mnoho bezpečná práce ve vládě, advokátních kanceláří, podniků a různých nevládních organizací. Studenti si často volí, aby se stal finanční služby právníci, protože existuje mnoho příležitostí k dispozici pro lidi v této profesi. Ostatní absolventi pracují jako výzkumné a finanční analytici, finanční plánování, bankovní zkoušející a investičních bankéřů.Se znalostí práva a financí, můžete použít k celé řadě různých profesí.

Existuje mnoho mezinárodních škol, které nabízejí Právo a finance kurzy, a on-line kurzy jsou k dispozici také. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
European School of Banking Management
Milán, Itálie

Diplom proti praní špinavých peněz dnes odborníci uznávají jako vrchol italského školení v oblasti praní špinavých peněz.

Diplom proti praní špinavých peněz dnes odborníci uznávají jako vrchol italského školení v oblasti praní špinavých peněz. -
Kurzy
Kombinované studium
7 měsíce
Italština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde