ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Právo v Španělsko - Zde naleznete kurzy Právo v Španělsko

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Právo a předpisy jsou soubory pravidel a pokynů vytvořených lidmi je třeba se řídit jinými lidmi. Dělení této oblasti zahrnují vše od mezinárodních vládních vztahů k zajištění vhodných obchodních praktik.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kurzy Právo v Španělsko - Veškeré informace o kurzech Právo v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

2 Výsledky v Právo, Španělsko Filter

Mezinárodní kurz ekonomického trestního práva

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Kampus Denní studium 11 dny Září 2020 Španělsko Madrid

Seminář trestního práva. Srovnávací trestní právo a filosofie trestního práva se v roce 2017 naplnilo v 15 letech nepřetržitého výzkumu v oblasti trestních věd. Společnost byla založena na Univerzitě San Pablo CEU v Madridu a od roku 2002 je součástí Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset . Členové semináře publikovali v odborných časopisech řadu vědeckých článků a několik knih o své specializaci.

Programu pro ochranu údajů (DPO)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Online forma Denní studium 180 hodiny Listopad 2019 Španělsko Madrid

Obecné nařízení o ochraně údajů (GDPR), které je použitelné od 25. května 2018, stanoví povinné jmenování inspektora ochrany údajů pro orgány veřejné moci a organizace, subjekty, které provádějí pravidelné a systematické rozsáhlé pozorování osob. a subjekty, jejichž hlavní činnosti zahrnují rozsáhlé zpracování citlivých údajů. Inspektor ochrany údajů je tedy jedním z klíčových prvků adaptace na GDPR a garantem dodržování předpisů na ochranu údajů v organizacích. Španělská agentura pro ochranu údajů (AEPD) ve spolupráci s Národním akreditačním orgánem (ENAC) představila certifikační systém pro odbornou praxi úředníků pro ochranu údajů. AEPD se tak stává prvním evropským orgánem dohledu, který vypracuje certifikační systém pro činnost inspektorů ochrany údajů (DPD).