ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Právo v Evropa - Zde naleznete kurzy Právo v Evropa

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

V závislosti na něčí preferencích a stal se profesionálem v právních a správních předpisů může vést jednoho k řadě různých členění. Mezi nejpopulárnější z těchto specializací je obchodní právo, regulační teorie a mezinárodní vztahy.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Kurzy Právo v Evropa - Veškeré informace o kurzech Právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

14 Výsledky v Právo, Evropa Filter

Program pro rok gap gap (pro věky 17-19 let)

Oxford Royale Academy
Kampus Denní studium 10 - 10 týdny Kontaktuj školu Spojené království Yarnton

Program "Gapový rok práva" poskytuje potenciálním studentům práva možnost rozvíjet své akademické porozumění právu prostřednictvím výuky a řízeného výzkumu.

Kurz francouzština a práva

Accord Language Schools
Kampus Denní studium 1 týden Září 2020 Francie Paříž Spojené království Manchester + 2 více

Tento kurz je ideální pro profesionály, právníky, studenty práv a ti, kteří mají zájem ve francouzském právu.

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

Samozřejmě v trestním soudnictví a kriminologie

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

ICI přináší trestního práva a kriminologie kurz, který vás připraví na různých problémů profese. Vyvinutý odborníky v oboru, zajišťujeme komplexní kurz, který bude trénovat, abyste byli efektivní v mnoha pozicích vztahujících se k bojujícím trestných činů.

Samozřejmě v koncipientku

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

ICI nabízí paralegal kurz pro jednotlivce, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oboru, stejně jako pro ty, kteří již pracují jako legální sekretářky a asistenti a chtějí zvýšit své pověření.

Amsterdam - právo

IES Abroad
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Uvažujete o tom, že navštěvujete právnickou školu po maturitě - nebylo by užitečné se podívat na to, jaká právnická fakulta je před tím, než půjdete, a také zjistit, jaký typ právní kariéry hledáte? Tento program vám nabízí tuto příležitost. Seznamte se s komparativními právy v mezinárodním kontextu při studiu v zahraničí u nás v Nizozemsku, kde místní studenti začínají studovat na bakalářské úrovni.

Mezinárodní kurz ekonomického trestního práva

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Kampus Denní studium 11 dny Září 2020 Španělsko Madrid

Seminář trestního práva. Srovnávací trestní právo a filosofie trestního práva se v roce 2017 naplnilo v 15 letech nepřetržitého výzkumu v oblasti trestních věd. Společnost byla založena na Univerzitě San Pablo CEU v Madridu a od roku 2002 je součástí Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset . Členové semináře publikovali v odborných časopisech řadu vědeckých článků a několik knih o své specializaci.

Kurz forenzní vědy - CPD

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království Londýn + 1 více

Hrajte klíčovou roli při řešení trestných činů, když se dozvíte, jak se forenzní věda používá k hledání důkazů a předvedení zločinců před soud.

Kurz kriminologie a profilování - CPD

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království Londýn + 1 více

Dejte se do kriminální mysli a buďte osobou, která dokáže přečíst stopy, aby chytil viníka s vašimi vnitřními znalostmi kriminologie

Kurz epidemiologie veřejného zdraví online

Elevate Health
Online forma Kombinované 3 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Nizozemsko online

Tento kurz zvýší vaše chápání epidemiologie veřejného zdraví, vědy, na které je založeno veřejné zdraví. Epidemiologie v oblasti veřejného zdraví zahrnuje popis a interpretaci geografických a časových modelů v populačním zdraví, určování strategií prevence a odhad a hodnocení dopadu rizikových faktorů a preventivních opatření na zdraví obyvatelstva.

Programu pro ochranu údajů (DPO)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Online forma Denní studium 180 hodiny Listopad 2019 Španělsko Madrid

Obecné nařízení o ochraně údajů (GDPR), které je použitelné od 25. května 2018, stanoví povinné jmenování inspektora ochrany údajů pro orgány veřejné moci a organizace, subjekty, které provádějí pravidelné a systematické rozsáhlé pozorování osob. a subjekty, jejichž hlavní činnosti zahrnují rozsáhlé zpracování citlivých údajů. Inspektor ochrany údajů je tedy jedním z klíčových prvků adaptace na GDPR a garantem dodržování předpisů na ochranu údajů v organizacích. Španělská agentura pro ochranu údajů (AEPD) ve spolupráci s Národním akreditačním orgánem (ENAC) představila certifikační systém pro odbornou praxi úředníků pro ochranu údajů. AEPD se tak stává prvním evropským orgánem dohledu, který vypracuje certifikační systém pro činnost inspektorů ochrany údajů (DPD).

Zimní škola „Solidarita v právu Evropské unie“

University of Pisa Summer & Winter Schools
Kampus Denní studium 4 dny Únor 2020 Itálie Pisa

Solidarita v právu Evropské unie je i nadále jedním z možných řešení mnoha současných kritických výzev: řízení migrace, uprchlíků, přírodních katastrof a katastrof způsobených člověkem, terorismu a změny klimatu. S ohledem na toto pozadí poskytuje tato škola studentům všechny základní nástroje pro řízení Solidarity v každé oblasti aplikace Evropské unie prostřednictvím přednášek pořádaných autoritativními učiteli (zejména vlivnými učenci a vedoucími pracovníky významných organizací).

Kurz v módním právu

Milano Fashion Institute
Kampus Denní studium Kombinované 4 týdny Červenec 2020 Itálie Milán + 1 více

Správa módy

Magistr v diplomu proti praní špinavých peněz

European School of Banking Management
Kampus Online forma Denní studium 6 měsíce Listopad 2019 Itálie Milán Řím Bari + 3 více

Diplom proti praní špinavých peněz dnes odborníci uznávají jako vrchol italského školení v oblasti praní špinavých peněz.