Filter
Kurzy
Mexiko Nuevo Leon Nuevo Leon Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Právo kurzy Nuevo Leon

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Oblast právních a správních předpisů vodící různé aspekty života je obrovský. Ti, kdo ponořit se do něj obvykle najít nějakou specializaci, o kterém oni jsou vášnivý, jako je regulační teorie a duševního vlastnictví.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Právo Mexiko, Nuevo Leon. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Právo, Nuevo Leon

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Cílem tohoto programu je vytvořit kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických p ... [+]

objektivní

Vypracovává kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických případů v rámci administrativního a technického přístupu.

Výhody programuUrčíte nejdůležitější právní požadavky na ochranu životního prostředí platné pro vaši společnost.Uvědomíte si důležitost souladu s právními požadavky na ochranu životního prostředí.Směrováno na

Odpovědný za environmentální oddělení a / nebo dodržování právních předpisů; koordinátoři a auditoři environmentálních systémů.

Obsah programu

Seminář o uplatňování právních předpisů v oblasti životního prostředí se skládá z modulu, který celkem činí celkem 40 hodin studia.... [-]

Mexiko Monterrey Santiago de Querétaro Irapuato
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
40 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině