ACADEMICCOURSES.CZ

Právo kurzy Erlangen

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Oblast právních a správních předpisů vodící různé aspekty života je obrovský. Ti, kdo ponořit se do něj obvykle najít nějakou specializaci, o kterém oni jsou vášnivý, jako je regulační teorie a duševního vlastnictví.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Právo Německo, Erlangen. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Právo, Erlangen Filter

LL.M. Francouzsko-německé právo

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU
Kampus Denní studium 2 - 2 roky Říjen 2019 Německo Erlangen

Kurz probíhá v prvním semestru na univerzitě v Rennes 1, která se konala v semestru 2-4 na FAU Erlangen-Nürnberg. Jazyk těchto kurzů je většinou francouzský (semestr 1) a německá (semestr 2-4). Německé a francouzské jazykové znalosti jim musí tedy být přítomen v běhu úrovni.