ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Právo v Německo - Zde naleznete kurzy Právo v Německo

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Oblast právních a správních předpisů vodící různé aspekty života je obrovský. Ti, kdo ponořit se do něj obvykle najít nějakou specializaci, o kterém oni jsou vášnivý, jako je regulační teorie a duševního vlastnictví.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Kurzy Právo v Německo - Veškeré informace o kurzech Právo v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

1 Výsledky v Právo, Německo Filter

LL.M. Francouzsko-německé právo

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU
Kampus Denní studium 2 - 2 roky Říjen 2019 Německo Erlangen

Kurz probíhá v prvním semestru na univerzitě v Rennes 1, která se konala v semestru 2-4 na FAU Erlangen-Nürnberg. Jazyk těchto kurzů je většinou francouzský (semestr 1) a německá (semestr 2-4). Německé a francouzské jazykové znalosti jim musí tedy být přítomen v běhu úrovni.