ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Právo v Nizozemsko - Zde naleznete kurzy Právo v Nizozemsko

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

V závislosti na něčí preferencích a stal se profesionálem v právních a správních předpisů může vést jednoho k řadě různých členění. Mezi nejpopulárnější z těchto specializací je obchodní právo, regulační teorie a mezinárodní vztahy.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Kurzy Právo v Nizozemsko - Veškeré informace o kurzech Právo v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nizozemsko zde!

2 Výsledky v Právo, Nizozemsko Filter

Amsterdam - právo

IES Abroad
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Uvažujete o tom, že navštěvujete právnickou školu po maturitě - nebylo by užitečné se podívat na to, jaká právnická fakulta je před tím, než půjdete, a také zjistit, jaký typ právní kariéry hledáte? Tento program vám nabízí tuto příležitost. Seznamte se s komparativními právy v mezinárodním kontextu při studiu v zahraničí u nás v Nizozemsku, kde místní studenti začínají studovat na bakalářské úrovni.

Kurz epidemiologie veřejného zdraví online

Elevate Health
Online forma Kombinované 3 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Netherlands Online

Tento kurz zvýší vaše chápání epidemiologie veřejného zdraví, vědy, na které je založeno veřejné zdraví. Epidemiologie v oblasti veřejného zdraví zahrnuje popis a interpretaci geografických a časových modelů v populačním zdraví, určování strategií prevence a odhad a hodnocení dopadu rizikových faktorů a preventivních opatření na zdraví obyvatelstva.