Filter
Kurzy
Itálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Právo v Itálie - Zde naleznete kurzy Právo v Itálie

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Zákon je široký obor, který zahrnuje systém pravidel stanovených společnosti k regulaci chování spolu s prosazováním těchto pravidel. Advokátní studenti studují všechna pravidla a společenských, ale obvykle se specializují své advokátní praxi po ukončení studia do určité oblasti, jako občanského nebo trestního práva.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Kurzy Právo v Itálie - Veškeré informace o kurzech Právo v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Právo, Itálie

Milano Fashion Institute

Správa módy ... [+]

Kurz v módním právu

Právní znalosti a praxe pro módu

ochrana značky a různé typy ochrany ochranných známek, jakož i další práva duševního vlastnictví, která mohou být použita k ochraně tvorby a modelování módy;módní vyjednávání a specifické dohody pro průmysl;otázky dodavatelského řetězce: od reklamy až po digitální módní procesy;"vyrobené v" disciplíně, kriminální otázky, jako jsou značky a výrobky padělání a módní padělání.

Kurz bude průběžně prováděn s praktickými případy (soudní spory, kontakty, benchmarky a simulace s manažeři a právníky módního průmyslu) a uzavírá se závěrečnou falešnou zkouškou. Setkání je Milan, italský a evropský módní kapitál, spojující společně módní společnosti a právní kanceláře podporující průmysl.... [-]

Itálie Milán
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině