ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Průmyslový design v Spojené království - Londýn - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Průmyslový design v Spojené království - Londýn

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Průmyslový design klade důraz na použití umění, kreativitu a technické dovednosti s cílem sestavit produkty budoucnosti. Průmysloví návrháři jsou zodpovědné za vytváření všech druhů objektů používaných každý den, od automobilů až po nábytek do pračky.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované studium kurzy Průmyslový design v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Průmyslový design v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Průmyslový design, Londýn Filter

Keramická dílna

Kensington and Chelsea College
Kurzy
<
Kombinované studium
<
8&nbsp;-&nbsp;10 týdny
Angličtina
Kampus

Ať už jste začátečník nebo mít nějaké předchozí zkušenosti, budete rozvíjet a učit se nové dovednosti, z sochařských technik, točení na kruhu, výrobu forem a zkoušeli různé te ...

Čtěte více