ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Průmyslový design v Spojené království - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Průmyslový design v Spojené království

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Průmyslový design je estetický umění založené na studijní program, který je kombinací obou aplikovaných věd a užitého umění. Jedná se o unikátní studijní program, který je určen na přípravu všech jednotlivců, kteří chtějí vstoupit do světa průmyslového designu.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované studium kurzy Průmyslový design v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Průmyslový design v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Průmyslový design, Spojené království Filter

Keramická dílna

Kensington and Chelsea College
Kurzy
<
Kombinované studium
<
8&nbsp;-&nbsp;10 týdny
Angličtina
Kampus

Ať už jste začátečník nebo mít nějaké předchozí zkušenosti, budete rozvíjet a učit se nové dovednosti, z sochařských technik, točení na kruhu, výrobu forem a zkoušeli různé te ...

Čtěte více