ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Produktový design v Spojené království - Londýn - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Produktový design v Spojené království - Londýn

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Kurzy programy Design se mohou zaměřit na průmysl-relevantní témata. Mnoho programů nabízejí kurzy v oblasti technologií, komunikace, marketing, průzkum produktu, kulturních perspektiv, obchod a řadou designových konceptů. Studenti zpravidla opustit s nástroji, aby nejen předměty designu, ale také nabízet a prodávat své výrobky.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované studium kurzy Produktový design v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Produktový design v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

5 Výsledky v Produktový design, Londýn Filter

Digital Product Design Diploma

Masters Design Lab
Kurzy
06 Led 2022
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
15 Pro 2021
Angličtina
Online forma

This program is actually the second year of the full Master's Design Lab Graphic program. If you are an experienced designer looking to learn from some of the best designers i ...

Čtěte více

Digital Product Management Course

FutureLearn
Kurzy
07 Zář 2020
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

Build product management skills as you learn how to plan, develop and manage a successful and user-focused digital product.

Čtěte více

Specialista módní techniky: kreativní vzor řezání

Kensington and Chelsea College
Kurzy
<
Kombinované studium
<
8 týdny
Angličtina
Kampus

Pro ty, kteří s předchozími zkušenostmi šití, příležitost k postupu svou masku řezání dovednosti tím, že učí, jak vytvořit vzory pro soudobé oděvy z práce na stojanu. Prosím, ...

Čtěte více

Getting Started with Agile and Design Thinking Course

FutureLearn
Kurzy
28 Zář 2020
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

Get an introduction to agile product development and design thinking so you can build better digital products.

Čtěte více

Keramická dílna

Kensington and Chelsea College
Kurzy
<
Kombinované studium
<
8&nbsp;-&nbsp;10 týdny
Angličtina
Kampus

Ať už jste začátečník nebo mít nějaké předchozí zkušenosti, budete rozvíjet a učit se nové dovednosti, z sochařských technik, točení na kruhu, výrobu forem a zkoušeli různé te ...

Čtěte více