ACADEMICCOURSES.CZ

Postgraduální kurzy nebo Manažerské kurzy

To je místo, kde hledat, pokud hledáte kurzy v jakémkoli oboru. Najdete zde všechny druhy kurzů zde z 1 den kurzů, víkendové kurzy, týdenní kurzy pro kurzy, které trvají několik měsíců. Shromáždili jsme nejlepší obchodní kurzy, kurzy managementu, účetnictví kurzy, marketingové kurzy, kurzy financí a mnoho dalších nabízí nejlepších obchodních škol a univerzit po celém světě.

Hledat kurzy globálně

Najdete zde krátké kurzy, obchodní kurzy, výkonné kurzy v oblasti řízení, finance, lidské zdroje, IT a mnoho dalších, vzdělávání vedoucích pracovníků a postgraduální kurzy v Evropě, USA, Asie, Austrálie, Velká Británie, Německo, Francie, Španělsko a po celém světě! Použijte drop-down menu si vyberte oblast a studijní obory, které hledáte.

nalezené výsledky Filter

Večerní obchodní kurz

London Academy of Trading
Kampus Online forma Denní studium 5 týdny Listopad 2019 Spojené království Londýn + 1 více

Náš měsíční kurz večerních obchodních dovedností byl vytvořen pro pracující jednotlivce, kteří vám poskytnou praktické představení o finančních trzích a pomohou vám zlepšit vaše obchodní znalosti a dovednosti.

Krátké kurzy v oblasti financí

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Kampus Denní studium 4 dny Listopad 2019 Spojené království Londýn

Chcete-li získat pokročilé finanční dovednosti? Rozhodněte se pro jeden ze čtyřdenních krátkých kurzů financí LSBF Executive Education. Vyberte si mezi finančním plánováním a analýzou nebo financováním pro nefinanční manažery. Po dokončení kurzu budete moci aplikovat to, co jste se naučili, na své současné pracoviště.

Přípravný kurz pro zkoušku ACCA

Toronto School of Management
Kampus Denní studium 55 týdny Březen 2020 Kanada Toronto

Toronto School of Management získala status Silver Learning Partner od společnosti ACCA. Studium Silver Learning Partner nám umožňuje uznat jako poskytovatele učení ACCA v Kanadě. Studentský program Silver Learning Partner byl navržen jako partner pro výuku Pathway na zlato.

Kybernetická bezpečnost pro manažery

LSBF Singapore
Kampus Denní studium 40 hodiny Kontaktuj školu Singapur

Krátká, intenzivní a praktická simulace pro reálný pohled. Akreditováno INT College Israel, přední zemí v kybernetické bezpečnosti. V tomto kurzu studenti získají odborné a praktické znalosti ve světě informační bezpečnosti.

Program první důstojník

OSM Aviation Academy
Kampus Denní studium 20 měsíce Březen 2020 Norsko Oslo

První důstojnický program (FOP) je komplexní integrovaný letový výcvikový program, ve kterém jsou smíšené výukové teorie a lekce, které vám nabízejí vzrušující rovnováhu mezi akademickými studiemi a praktickými letovými zkušenostmi. Program prvního důstojníka vás přenese z malého nebo žádného letového zážitku do získání všech licencí a ratingů, které potřebujete, abyste pracovali jako první důstojník evropských leteckých společností za 20 měsíců.

Berkeley Mezinárodní studijní program (BISP)

University of California, Berkeley
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Berkeley

Berkeley mezinárodní studijní program (BISP) poskytuje jedinečnou příležitost pro návštěvu mezinárodních studentů, aby vysoko kvalitní kurzy po boku UC Berkeley studenti v krátkodobém studiu v zahraničí program pro jeden nebo dva semestry.

Barista Course

European Bartender School
Kampus Denní studium 5 dny Září 2020 Španělsko Barcelona

Pro milovníky kávy a profesionály, začínající baristy a aspirující majitele kaváren! Tvorba kávy z fazole do šálku. Získejte dovednosti a znalosti potřebné k přípravě dokonalé kávy.

Obchodní management Associate Degree

Northeast Wisconsin Technical College
Kampus Online forma Denní studium 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké Green Bay Marinette Sturgeon Bay + 3 více

Generální obchodní manažeři se nacházejí téměř ve všech pracovních podmínkách prakticky ve všech odvětvích ekonomiky. Absolventi programu Business Management jsou vybaveni základními dovednostmi potřebnými pro řízení provozu podniku. Absolventi jsou kompetentní v obchodních funkcích plánování, uspořádání, řízení a ovládání základních dovedností, které jsou nezbytné pro úspěch v podnikovém světě.

Profesionální kuchařské kurzy

Bangkok Thai Cooking Academy
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 8 týdny Přihlašování započato Thajsko Bangkok + 1 více

Nabízíme kurzy v angličtině pro začátečníky i zkušené kulinářské profesionály. Můžeme vás odvést z místa, kde jste nyní na vyšší úroveň kulinářských dovedností. Studujte od 1-10 týdnů učí thajské, čínské, japonské, korejské a vietnamské kuchyně. Vzdělávací víza pro ty, kteří studují nejméně 6 týdnů, včetně stáží v thajských hotelech a restauracích.

Angličtina jako druhý jazyk (ESL)

Johnson & Wales University
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Prozřetelnost Miami

Studenti vyžadující kurzy ESL budou registrováni studentem Academic

Intenzivní anglický program

Austin Community College
Kampus Denní studium 1 - 4 semestry Září 2020 Spojené státy americké Austin

Intenzivní anglický program Austin Community College (IEP) v současné době přijímá žádosti. Studenti mohou na program požádat o udělení víza pro studenty F-1 v jejich domovské zemi, a pokud budou přijati, budou mít k dispozici formulář č. I-20.

Program pro rozvoj managementu (PMD) - Barcelona

IESE Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 6 měsíce Únor 2020 Španělsko Barcelona + 1 více

Program pro rozvoj managementu (PMD) Barcelona je vaší rychlou cestou vedoucího vedení. Inovativní design, program vás vezme na cestu učení, která bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru a vaši organizaci.

ELI English Course

Henry Ford College
Kampus Denní studium Přihlašování započato Spojené státy americké Detroit

Není angličtina prvním jazykem? Máte zájem zlepšit své anglické dovednosti? Pak je pro vás anglický jazykový institut HFC (ELI). ELI nabízí výuku v americkém anglickém jazyce a kultuře. Náš intenzivní anglický program vás připravuje na úspěch na vysokoškolských kurzech, zaměstnání, které vyžaduje písemnou a ústní znalost angličtiny a zkoušku angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL).

Workshop o ptačí parazitologii na migrační lince

Tel-Hai College
Kampus Denní studium 6 dny Listopad 2019 Izrael Kfar Giladi

Cílem tohoto kurzu je představit a posoudit hlavní témata týkající se ptačí parazitologie, migrace a biologie chovu. Uskuteční se v údolí Hula v Izraeli, na mezinárodně uznávaném místě pro pozorování ptáků, a na důležitém místě pro zastavení migrace pro miliony stěhovavých ptáků ze Středního východu, Evropy, Afriky a Asie.

Program Wanderlust Au Pair v Číně

Wanderlust Exchange China
Kampus Denní studium 3 - 12 měsíce Září 2020 Čína Šanghaj

Wanderlust Exchange nabízí studentům příležitosti, které integrují vzdělávací cesty, výuku mandarínů, péči o děti a anglické doučování. Je to velká příležitost pro zámořské děti, aby prožily Čínu autentickým dotykem tím, že budou pobývat s čínskými hostitelskými rodinami.