Kurzy Projektový management - Kurzy Projektový management hledejte zde!

Kurzy Projektový management - Zde naleznete kurzy Projektový management

Projektový management

Kurz zahrnuje studium určitého tématu v rámci širší oblast. Kurz projektového řízení je pro osobu, která se snaží rozvíjet své dovednosti v oblasti stanovení cílů a dokončení v profesionálním prostředí.

Někdo se může zeptat, jaký je kurz projektového řízení? Kurzy v této věci se liší v délce od několika týdnů do rozpětí typické univerzitní semestr. Jsou nabízeny prostřednictvím programů distančního vzdělávání, jakož i na fyzických areálech. Většina kurzy jsou nabízeny s podobným cílem na mysli, a to je pomoci studentům učit se, jak nastavit a splnit cíle pro úspěšné dokončení projektu v profesionálním prostředí. Zatímco velké korporace, inženýrské firmy a velké podniky obecně zaměstnávat projektových manažerů jako samozřejmost, poznatky mohou být použity v jakémkoliv prostředí a k nějakému úkolu s časovou osou a cílů. Studenti se naučí pracovat se zdroji materiální i člověka, aby projekty plody.

Samozřejmě, projektový management pomáhá vysvětlit, jak úspěšné projekty jsou organizovány a spravovány. Studenti se seznámí životního cyklu projektu. Jsou uvedeny nástroje a techniky pro strukturované plánování, jak zvládat změny a rizika, a jak řídit očekávání zúčastněných stran. Studenti se také naučí žonglovat více projektů najednou. Tyto dovednosti využít k odborné úkol.

Náklady na kurzy se liší od školy do školy. Pro přesné informace o plánech poplatků, obraťte se na jednotlivé přijímací kanceláře přímo.

Projektoví manažeři jsou nezbytné v mnoha průmyslových odvětvích. Tam je potřeba pro manažery o právních týmů, v oddělení lidských zdrojů na rozvoj vzdělávacích akcí a podniky zapojené dodávek. Pro stavební firmy a strojírenských firem, projektový manažer je kritický postoj. Obecní vlády nabízí mnoho pracovních příležitostí pro lidi s organizací projektu dovednostmi. Zábavní průmysl je dalším zdrojem zaměstnanosti.Projektový manažer je důležité, aby kreativní projekty, jako filmy na světlo.

Začněte správu profesní cíle dnes. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

Profesionální - profesionální certifikáty - San Diego

Stafford House International
Campus forma Denní studium Kombinované July 2019 Spojené státy americké San Diego San Francisco Chicago + 2 více

Naučte se obchodní koncepty a aplikovat pokročilé znalosti angličtiny do týmové projekty a obchodní případové studie. Tento program je angličtina pro studenty, kteří chtějí prozkoumat a rozvíjet své kariéry. [+]

Naučte se obchodní koncepty a aplikovat pokročilé znalosti angličtiny do týmové projekty a obchodní případové studie. Tento program je angličtina pro studenty, kteří chtějí prozkoumat a rozvíjet své kariéry.

Promluvte si s odborníky z úspěšných firem Učte se od návštěv amerických společností Práce na týmových projektech a kompletní obchodní případové studie Projektové řízení

Minimální úroveň

Upper Intermediate

Data zahájení

4.ledna, 4.dubna, 5.července, 3.října

Rychlá fakta

Správa plány, rozpočty a rizika Jak se staví obchodní případ Jak analyzovat nové projekty Jak sledovat a komunikovat průběh Marketing a reklama ... [-]

Správa zúčastněných stran

Maybe International
Online forma 24 - 32 týdnů

Naše efektivita jako manažerů a vůdců již závisí jen na tom, jak dobře řídíme naše týmy nebo lidi, kteří pro nás pracují. Dnes většina z toho, co děláme a musíme udělat, se děje pouze se spoluprací mnoha dalších zainteresovaných stran, nad nimiž nemáme přímou kontrolu nebo nemáme žádnou přímou kontrolu. [+]

Proč je potřeba?

Jako manažeři se můžeme cítit pohodlně ovlivňovat vlastní zaměstnance, protože máme pocit, že máme autoritu, postavení a moc. Ale můžeme často cítit skutečný pocit nepohodlí, když musíme vyjednávat nebo ovlivňovat lidi, nad kterými nemáme žádnou poziční moc - vrstevníky, další vedoucí představitele, zákazníky a další klíčové zainteresované strany.

Ale pravdou je, že nepotřebujeme postavení nebo postojovou moc, abychom byli skutečně efektivní při vyjednávání nebo ovlivňování kritických hráčů v našem životě. Je mnohem lepší a jednodušší způsob.

Přehled

Naše efektivita jako manažerů a vůdců již závisí jen na tom, jak dobře řídíme naše týmy nebo lidi, kteří pro nás pracují. Dnes většina z toho, co děláme a musíme udělat, se děje pouze se spoluprací mnoha dalších zainteresovaných stran, nad nimiž nemáme přímou kontrolu nebo nemáme žádnou přímou kontrolu.... [-]


Seminář o aktualizaci PMBOK® 6. vydání

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Campus forma Denní studium 24 hodin April 2019 Mexiko Zapopan

Cílem tohoto programu je aktualizovat znalosti ve Vědeckém manažerském institutu, PMBOK® 6. vydání a připravit se na certifikační zkoušku jako Project Management Professional (PMP®) s touto novou verzí standardu. [+]

objektivní

Aktualizujte poznatky ve Vědeckém řídícím organizačním týmu, PMBOK® 6. vydání a připravte se na certifikační zkoušku jako Project Management Professional (PMP®) s touto novou verzí standardu.

Výhody programuPro profesionály v projektech, které byly dříve školeny s předchozí verzí PMBoK a nedokončily proces certifikace, je to příležitost dozvědět se o změnách v novém standardu a pokračovat v jejich procesu certifikace jako PMP®.Dále jim bude dána příprava k vyřešení certifikační zkoušky s novou verzí a bude doprovázena při dokončení žádosti o zkoušku PMI®.Dílna poskytuje 24 PDU (Profesionální rozvojové jednotky nebo přímé kontaktní časy), které může použít účastník, který podporuje certifikát PMP®.Obsah programuModul 1 PMBoK® 6. vydání (8 hodin)Modul 2 PMBoK® 6. vydání v praxi (8 hodin)Modul 3 Příprava certifikace PMP® (8 hodin) [-]

Specializace v řízení projektů

Universidad EIA
Campus forma 2 semestry January 2019 Kolumbie Envigado

Profil kandidáta Specializace projektového řízení zvažuje přijetí odborníků z různých akademických oborů, které upřednostňují multidisciplinární analýzu a integrální pojetí projektů, aniž by ztratili každého účastníka svou profesní identitu nebo se předstíral, že napadá oblasti mimo jeho povolání. [+]

Proč studovat specializaci v projektovém řízení v rámci EIA

Profil kandidáta Specializace projektového řízení zvažuje přijetí odborníků z různých akademických oborů, které upřednostňují multidisciplinární analýzu a integrální pojetí projektů, aniž by ztratili každého účastníka svou profesní identitu nebo se předstíral, že napadá oblasti mimo jeho povolání.

Prvky, které rozlišují specializaci v projektovém řízení, jsou: přístup k teorii omezení, systémové a strategické myšlení a důraz na metodiku Institutu pro řízení projektů (PMI).

Teorie vazeb vidí hodnotový řetězec jako celek, jehož části interagují systémově, a ne na jejich izolovaných součástech. V tomto opatření jsou projekty považovány holistickým způsobem a snaží se strategicky posílit nejslabší vazbu v řetězci, aby se zvýšila produktivita systému. Její řešení s kritickým řetězcem a jeho vizí v multiprojektů poskytuje vysokou diferenciační hodnotu.... [-]


Online kurz: Projektový management inženýrských projektů: Příprava na úspěch

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdnů October 2019 Nizozemsko Netherlands Online

Jste (projektový) inženýr s technickým zázemím, ale nemáte znalosti v oblasti řízení? Chtěli jste zlepšit výkonnost projektu a chtěli byste rozšířit své znalosti? [+]

Jste (projektový) inženýr s technickým zázemím, ale nemáte znalosti v oblasti řízení? Chtěli jste zlepšit výkonnost projektu a chtěli byste rozšířit své znalosti?

Tento obchodní a manažerský kurz se zaměří na potřebné dovednosti řízení projektů, aby úspěšně řídil projekty a rozlišoval tři oblasti:

Projektový manažer a týmProjektový procesKontext projektu

Kurz se zaměřuje na počáteční fáze projektu, včetně příkladů z technických projektů v různých sektorech a průmyslových odvětvích (mezi jinými, mimo jiné, projekty infrastruktury a stavební projekty).

Na konci tohoto kurzu vytvoříte svůj vlastní plán realizace projektu, ať už v rámci týmu nebo individuálně. Samozřejmě, že týmové úsilí umožňuje speciální učení a zhodnotíme aktivní účast týmů.... [-]


Kurz v pmp (projektový manažer)

Zabeel International Institute of Management and Technology
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Řízení projektů Profesionální program nabízený PMI, který zavádí základy a strategie moderního řízení projektů. [+]

Profesionální program pro správu projektů Nabízí PMI, která zavádí základy a strategie moderního řízení projektů.

Kdo potřebuje program

Vedoucí projektů, programoví manažeři, QA, obchodní analytici, inženýři, konzultanti a odborníci z oblasti farmaceutiky, financí, bankovnictví a telekomunikací, kteří pracují na živých projektech.

Učení výsledek

Jeden se seznámí s tvorbou projektového řízení, řízením životního cyklu projektu, časem, náklady, rizikem, řízením komunikace, řízením kvality, řízením nákladů zapojeným do projektu.

Obsah programu Modul 1: Rámec pro řízení projektů Modul 2: Životní cyklus a organizace projektu Modul 3: Procesy řízení projektů Modul 4: Řízení integrace projektu Modul 5: Řízení projektové oblasti Modul 6: Řízení času projektu Modul 7: Řízení nákladů projektu Modul 8: Řízení kvality projektů Modul 9: Projekt řízení lidských zdrojů Modul 10: Řízení komunikačních projektů Modul 11: Řízení rizik projektu Modul 12: Řízení nákupu projektů Modul 13: Řízení zúčastněných stran projektu [-]

ILM Level 5 Award v leadershipu

Results Driven Group
Campus forma August 2019 Spojené království Duffield

ILM Level 5 Award v leadershipu [+]

ILM Level 5 Award v leadershipu

Cena ILM Level 5 v oblasti vedení a managementu - se specializací na řízení projektů usiluje o vybavení aspirujících nebo praktických středních manažerů znalostmi a dovednostmi potřebnými pro úspěšné řízení projektu.

4 denní otevřené rezidenční hřiště v Lake District 15. října 2018 | Cumbria | Programové náklady činí 1 495 GBP za delegátaPokud vlastníte finanční prostředky, obraťte se na naše flexibilní platební podmínky. 30% záloha bude uhrazena při rezervování, aby si zajistilo své místo na kurzu. Poté nastavíme pro zůstatek bezúročný měsíční platební plán inkasem nebo kreditní kartou. Nabídka pro srovnání nabízených výsledků Pokud si můžete cenově přizpůsobit některý z našich otevřených nebo specializovaných obytných kurzů, odpovíme rozdíl [-]

Kurz certifikace PRINCE2® Foundation a Practitioner Certification Training

Simplilearn
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online

Certifikát PRINCE2 (Projekty v řízených prostředích) je celosvětově uznáván za svůj praktický přístup k řízení projektů. Dozvíte se obecný rámec PRINCE2, sedm klíčových procesů prováděných v intervalech projektů a zásady, které vedou manažery během životního cyklu projektu se zvláštním důrazem na přizpůsobení. PRINCE2 je ideální investice pro budování kariéry v řízení projektů a může vám pomoci vydělat více než 11 000 dolarů ročně než neekerifikovaní kolegové. [+]

Klíčové vlastnosti32 hodin výcviku vedeného instruktorem2 ukázkové papíry Axelos a 1 průvodce pro přípravu zkoušek2 simulační testy, 7 scénářů a 1 průmyslovou případovou studii156 kvízů na konci lekce, 21 snímků ke stažení a 2 projekty26 procesních šablon a 1 procesního modeluPoplatek za zkoušku Prince2® Foundation a Practitioner includedJaké jsou cíle kurzu?Tento výcvikový kurz PRINCE2 Foundation and Practitioner je navržen tak, aby zajistil, že při první zkoušce předáte vaše zkoušky PRINCE2. Náš praktický tréninkový přístup, kterému důvěřuje více než 20 000 studentů, stejně jako vy, vám poskytne znalosti o sedmi principech, procesech a tématech popsaných v pokynech PRINCE2. Dozvíte se také, jak přizpůsobit projekty podle prostředí. Vyškolením tohoto školení pomůžete vaší organizaci efektivněji provádět projekty s jasně definovanými šablonami, procesy a kroky.Jaké dovednosti se naučíte?... [-]

Pokročilé řízení a řízení projektů

Convertas
Campus forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai Abu Dhabi Spojené království London Turecko Istanbul Malajsie Kuala Lumpur + 7 více

Tento kurz má poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti potřebné pro provedení hloubkové analýzy projektu během fáze plánování a implementace. Účastníci tohoto kurzu se seznámí s kritickými nástroji a technikami potřebnými pro rozhodování o optimalizaci úspěšného provedení projektu v dynamickém prostředí. [+]

* Schopnost a důvěra k použití praktické techniky plánování projektu.

* Schopnost určit, zda může být projekt skutečně dodán včas a v rozpočtu.

* Porozumění tomu, jak zjistit rizika nezbytná pro splnění omezeného termínu dodání.

* Důvěra komunikovat projekt "kompromisy" jasně.

* Nastavit dosažitelné cíle s klienty, manažery a členy projektového týmu.

* Znalosti o tom, jak zaznamenat skutečný pokrok projektu a poté použít základní stav projektu pro zjištění a řízení rozptylu.

* Schopnost "rámcovat" vaše dotazy při analýze plánu projektu na zjištění skrytých odchylek.

pro více informací: Convertas .org... [-]


Řízení projektů - úroveň 2

London Business Training & Consulting
Campus forma Denní studium 1 týden February 2019 Spojené království London

Po dokončení těchto kurzů řízení projektů budete schopni pochopit: že projektoví manažeři a týmy jsou držiteli jak standardů výkonu, tak standardů řízení nákladů; různé nástroje pro plánování projektu; jak přidělit zdroje potřebné k podpoře různých projektových aktivit, které byly identifikovány atd. [+]

Projektový seminář - Úroveň 2KLÍČOVÁ INFORMACEKód předmětu: OPM108BDoba trvání: 1 týdenPoplatek: 2695 GBPKURZOVÝ VÝSLEDEKOdhad nákladů a rozpočtováníŘízení nákladůPřibližná cenaVytvoření rozpočtu projektuRozvíjení rozpočtových událostíPlánování projektuRozvíjení sítěOdhad trváníVytváření kritické cestyGanttovy grafyZřícení projektůŘízení zdrojůZáklady omezení zdrojůNačítání zdrojůVyrovnávání zdrojůSchémata načítání zdrojůSpráva zdrojů v prostředích s více projektyHodnocení a kontrola projektuŘídicí cykly - obecný modelMonitorování výkonu projektuZískaná správa hodnotPoužití získané hodnoty pro správu portfolia projektůProblémy v efektivním využívání správy získaných hodnotLidské faktory při hodnocení a kontrole projektůUzavření a ukončení projektuTypy ukončení projektuPřirozené ukončení - proces ukončeníVčasné ukončení projektůPříprava závěrečné zprávy o projektuCílová skupina... [-]

Kurz o tom, jak uspět ve vašem EPQ: matice a šrouby dokončení vašeho projektu

FutureLearn
Online forma Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online

Krátký kurz navržený tak, aby pomohl studentům připravit se na kvalifikaci EPQ [+]

Přemýšlel o tom, že děláte EPQ? Nebo už podniknete EPQ a máte pocit ohromení? Nebo jen chcete získat nějaké tipy?

Objevte s tímto předmětem vše, co jste rozšířili. Podíváte se na důvody, proč byste měli udělat EPQ, prozkoumat výzkumný proces a kritéria hodnocení a získat praktické rady ohledně řízení času a prezentace EPQ.

Využijete také dovednosti užitečné pro přechod na studium na vysoké škole a získáte možnost vyměnit diskuze a nápady s jinými lidmi, kteří také dělají EPQ.

Které témata budete pokrývat?Důvody pro provedení EPQVýzkumný procesCo hodnotitelé hledají v EPQPsaní zprávy o projektuHledání a vyhodnocení zdrojůOrganizace časuDěláte svou prezentaci EPQPřineste svůj projekt dohromadyCo dosáhnete?... [-]

Online kurz: Projekt

University Of The Free State Business School Online
Online forma Denní studium 2 týdnů Přihlašování započato Jihoafrická republika Bloemfontein

Projekt [+]

Projekt

Projekt

Plán

Projekt

Posouzení

Posouzení SLP sestává z kvízů, diskusí, závěrečné práce a online testu.

Způsob doručení

Online

Doba trvání

2 týdny. To vylučuje dodatečný čas, který je dán k dokončení závěrečného hodnocení.

Akreditace

Po úspěšném dokončení projektu

Úroveň NQF: 5

Kredity: 10

Dotazy:

Ansie Barnardová

Strategické partnerství

T: 082 900 1080/051 401 3204

E: barnardam@ufs.ac.za

[-]

Kurz projektového managementu

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Projektový management je rychle rostoucí profese a to je velmi pochopitelné, protože téměř všechna průmyslová odvětví spoléhají na projektových manažerů dohlížet díla od počátku až do konce. Orgány veřejné správy a soukromé společnosti podobně potřebují spolehlivé a schopné jedince vést své projekty k úspěchu. [+]

Projektové řízení je rychle rostoucí profese a to je velmi pochopitelné, protože téměř všechna průmyslová odvětví spoléhají na projektových manažerů dohlížet díla od počátku až do konce. Orgány veřejné správy a soukromé společnosti podobně potřebují spolehlivé a schopné jedince vést své projekty k úspěchu. Chcete-li získat dovednosti potřebné, aby se stal projektovým manažerem, zapsat do kurzu projektového řízení ICI a dosáhnout obohacující povolání, která je žádoucí v mnoha průmyslových odvětvích.

Osnova kurzu Úvod do projektového managementu Řízení Rozsah a formulace projektu Plánování Projekty Delegace úkol Realizace projektu Vyhodnocení projektu Dovednosti projektového managementu Vůdčí schopnosti personální rozvoj Kariérní vyhlídky ... [-]

rozvoj dovedností projektového řízení

University of Tulsa College of Business Administration
Campus forma Kombinované 3 dny January 2019 Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Tato interaktivní třídy je logickou volbou pro rozvoj zásad projektového řízení a Tool pro všechny typy průmyslu. [+]

Pro všechny ty, žonglování projekty různých popisů, tento interaktivní třídy je logickou volbou pro rozvoj zásad projektového řízení a Tool pro všechny typy průmyslu. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, aby prospěch z tohoto kurzu. Získat musíte mít dovednosti pro úspěšné doručení všech projektů včas av rámci uvedených parametrů.

Témata zahrnují:

Definice projektového řízení a zásady: kritické prvky a proces Tool, charta projektu vývoje, úspěšný projekt organizace, získávání zákazníků a podpory řízení, a rozhodující komunikační požadavky; Vedoucí projektu: vedení týmu a koordinace, vyjednávací schopnosti, rozvoj projektového týmu, vyhodnocení kvalifikace členů týmu. rozdíly ve formálním a reálném orgánu, řízení a řešení konfliktů, získání týmu závazku; Plánování projektu: potvrzení Posláním projektu, vymezení cíle sladit cíle s cílem, rozvoj plánu a rozpočtu, a struktury rozpisu práce rozvoj; Plánování projektu: rozvoj přesné odhady, vyrovnání zdrojů, aby se zabránilo přerozdělení, plánování metoda, stanovení úrovně zdrojů nezbytných k dodržení termínů; Řízení projektu: efektivní řízení změn, analýzy variance a přizpůsobení se zůstat na trati, rozvoj alternativ pro méně účinné změny, identifikace rizik, prevence a krizové analýzy, reporting stavu projektu a formátů, a identifikace získaných poznatků pro další projekty. Cílová skupina Manažeři všech funkčních oblastí, kteří potřebují formální řízení projektů rozvoj dovedností. [-]

řízení projektů

Fleming College
Campus forma Denní studium 2 semestry September 2019 Kanada Peterborough Lindsay Minden Cobourg + 3 více

Tento post-absolvent program vám poskytuje dovednosti a znalosti, aby efektivně řídit všechny aspekty projektu k dosažení cílů organizace v konkurenčním globálním prostředí. [+]

Tento post-absolvent program vám poskytuje dovednosti a znalosti, aby efektivně řídit všechny aspekty projektu k dosažení cílů organizace v konkurenčním globálním prostředí. Rovněž připravuje, abyste mohli napsat Certified přidružit Project Management Institute v Project Manager (CAPM®) nebo Project Management Professional (PMP ®) zkouškou.

Prostřednictvím třídních zasedání a aplikovaného zkušeností projektu s externími sponzorů projektu, budete učit se a procvičovat, jak zahájit, plán, spustit a blízké projekty obsahující plánovací nástroje, principy rozpočtových, řízení lidských zdrojů, řízení rizik a řízení jakosti. V celém programu, který bude zdokonalovat své komunikační a vůdčí schopnosti tým vám poskytne konkurenční výhodu jako vůdce vysoce výkonných týmů.... [-]