$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Sebezdokonalování kurzy Mount Eliza

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.Historicky byl místem pro rekreační obydlí, Mount Eliza má mnoho center terciárního vzdělávání. Mnoho institucí vyššího vzděl… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Historicky byl místem pro rekreační obydlí, Mount Eliza má mnoho center terciárního vzdělávání. Mnoho institucí vyššího vzdělávání se objevují, ale Melbourne Business School je nejpopulárnější zde.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Sebezdokonalování Austrálie, Mount Eliza. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Center for Creative Leadership
Mount Eliza, Austrálie +7 Více

Tento program je speciálně navržen pro doručení organizace. Centrum nabízí také open-zápis verze pro rozvoj koučování.

Tento program je speciálně navržen pro doručení organizace. Centrum nabízí také open-zápis verze pro rozvoj koučování. -
Kurzy
Kombinované studium
3 dny
Zář 2022
Online forma