ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Severní Amerika

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kurzy v Severní Amerika - Veškeré informace o kurzech v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde.

nalezené výsledky Filter

Přípravný kurz pro zkoušku ACCA

Toronto School of Management
Kampus Denní studium 55 týdny Březen 2020 Kanada Toronto

Toronto School of Management získala status Silver Learning Partner od společnosti ACCA. Studium Silver Learning Partner nám umožňuje uznat jako poskytovatele učení ACCA v Kanadě. Studentský program Silver Learning Partner byl navržen jako partner pro výuku Pathway na zlato.

Program studentského podnikání

Silicon Valley Forum
Kampus Denní studium 2 týdny Červen 2020 Spojené státy americké San Jose

Za pouhých dva týdny postavte společnost - cesta Silicon Valley! V tomto intenzivním spouštěcím programu vytvoříte start od nuly pomocí odborníků Silicon Valley, včetně investorů, VC, podnikatelů, vedoucích společností a dalších. Program vrcholí pitch night, kde předvedete svůj produkt panelu expertních rozhodčích před živým publikem.

Berkeley Mezinárodní studijní program (BISP)

University of California, Berkeley
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Berkeley

Berkeley mezinárodní studijní program (BISP) poskytuje jedinečnou příležitost pro návštěvu mezinárodních studentů, aby vysoko kvalitní kurzy po boku UC Berkeley studenti v krátkodobém studiu v zahraničí program pro jeden nebo dva semestry.

Program anglického jazyka

Santiago Canyon College
Kampus Denní studium 8 - 16 týdny Únor 2020 Spojené státy americké Orange

Program anglického jazyka Santiago Canyon College (SCC) je intenzivní anglický program určený pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé mezinárodní studenty (F-1), kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny v přípravě na studium na amerických vysokých školách a univerzitách. Program je určen pro studenty, kteří mají nějaké znalosti angličtiny, tento program

Angličtina jako druhý jazyk (ESL)

Johnson & Wales University
Kampus Září 2019 Spojené státy americké Providence Miami

Studenti vyžadující kurzy ESL budou registrováni studentem Academic

Intenzivní anglický program

Austin Community College
Kampus Denní studium 1 - 4 semestry Září 2019 Spojené státy americké Austin

Intenzivní anglický program Austin Community College (IEP) v současné době přijímá žádosti. Studenti mohou na program požádat o udělení víza pro studenty F-1 v jejich domovské zemi, a pokud budou přijati, budou mít k dispozici formulář č. I-20.

ELI English Course

Henry Ford College
Kampus Denní studium Přihlašování započato Spojené státy americké Detroit

Chcete-li se lépe orientovat v angličtině, dozvědět se o americké kultuře nebo zlepšit skóre TOEFL, vám může pomáhat Institut anglického jazyka HFC (ELI).

Intenzivní anglický program

Northeast Wisconsin Technical College
Kampus Denní studium 3 - 15 týdny Leden 2020 Spojené státy americké Green Bay

Intenzivní anglický program (IEP) v NWTC je navržen tak, aby připravil studenty na akademické jazykové nároky vysokoškolské úrovni kursu. IEP nabízí dvě úrovně výuky anglického jazyka: pokročilé a pokročilé. Studenti navštěvují třídu denně 4 hodiny v Poslech / Hovoří, čtení, psaní a gramatiku. Studenti mají také přístup do jazykové laboratoře pro nezávislé studium a praxi odpoledne.

ENGLISH AS SECOND JAZYK (ESL)

Parkland College
Kampus Denní studium Kombinované 2 semestry Září 2019 Spojené státy americké Champaign + 1 více

Nabízí více než 100 Associates stupně a certifikační programy, Parkland College je dobře známý pro své malé žáků ve třídě, state-of-the-art vybavení, včetně učení prostředí, a sympatický fakulty.

Kurz anglického jazyka

New America College
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 36 měsíce Přihlašování započato Spojené státy americké Denver + 1 více

Různé úrovně kurzů angličtiny pro studenty s nulovou znalostí angličtiny pro pokročilé znalosti anglického jazyka.

Předmět: 10-týdenní intenzivní ESL

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Kampus Denní studium 10 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Irvine

Připravte se na vysokoškolské studium, kariérní postup nebo na splnění osobních cílů v naší CEA-akreditované akademicky zaměřené Intenzivní angličtině 10-ti týden jako druhý program jazyků.

Intenzivní angličtina Program (IEP)

Texas A&M University Texarkana
Kampus Denní studium 16 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Texarkana

Intenzivní Anglický Program (IEP) připravuje mezinárodní studenty na úspěch v akademických programů nebo profesní kariéry tím, že nabízí akademicky náročný, zapojení a obohacující vzdělávací zkušenosti a podpůrné služby pro studenty.

Intenzivní anglická výuka a program pro ponoření americké kultury (ielp)

Campbellsville University
Kampus Denní studium 4 týdny Září 2019 Spojené státy americké Campbellsville

Program IELP je čtyřtýdenní pobytový studijní program v centru mezinárodního vzdělávání, který se zaměřuje na rozvíjení konverzačních dovedností v angličtině, vystavení americkým univerzitním akademickým zkušenostem a expozici americké kultuře a umění.

Intenzivní program anglického jazyka

Fresno Pacific University
Kampus Denní studium 6 - 52 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Fresno

Intenzivní program angličtiny v rámci Fakulty humanitních věd, náboženství a společenských věd nabízí kurzy přípravné angličtiny jako druhého jazyka (ESL), které vybaví zahraniční zahraniční studenty, učence a odborníky s jazykovými a kulturními dovednostmi, které potřebují splnit přísnost univerzitního života na univerzitě v Fresno Pacific University v Fresno Pacific University . Tyto programy poskytují akademické školení pro mezinárodní a americké studenty a připravují je na akademický úspěch na univerzitě. Studenti se zaměřují na vývoj a demonstraci kompetencí v akademickém výzkumu a psaní, ústní prezentaci a sluchových a výslovnostních dovednostech.

Program ESL

Brookdale Community College
Kampus Online forma Denní studium 1 - 3 semestry Leden 2020 Spojené státy americké Middletown + 1 více

Brookdaleova angličtina jako program druhého jazyka slouží cizím anglickým mluvčím, kteří chtějí zlepšit svou mluvenou a psanou angličtinu pro akademické, kariérně orientované nebo osobní rozvojové účely. Poskytujeme studentům příjemnou a kulturně rozmanitou atmosféru, kde jsou učitelé i lektoři odborníky na osvojování druhého jazyka.