ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Severní Amerika

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kurzy v Severní Amerika - Veškeré informace o kurzech v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde.

nalezené výsledky Filter

Etická hackingová dílna

Toronto School of Management
Kampus Kombinované 5 dny Červenec 2019 Kanada Toronto

Tento krátký IT kurz poskytuje školení CEH v10 Certified Ethical Hacker a je určen pro absolvování zkoušky EC2 Council Certified Ethical Hacker 312-50, zaměřené na pronikání síťových systémů. Kurz poskytuje praktický přístup k důležitým bezpečnostním systémům se zaměřením na 20 nejznámějších bezpečnostních domén. Tento kurz probíhá ve všední dny nebo v sobotu.

Program ESL

Brookdale Community College
Kampus Online forma Denní studium 3 semestry Září 2019 Spojené státy americké Jersey City + 1 více

Akademický program ESL na Brookdale Community College sídlí v našem jazykovém oddělení v Larrison Hall 232. Poskytujeme studentům příjemnou a kulturně různorodou atmosféru, kde jsou jak učitelé, tak lektoři odborníky na získání druhého jazyka. Náš program slouží rodilým mluvčím, kteří chtějí zdokonalit svou mluvenou a psanou angličtinu pro účely akademického, kariérního nebo osobního rozvoje.

Akademický kurz angličtiny

Suffolk University
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Boston

Program akademické angličtiny vám poskytuje špičkovou výuku anglického jazyka a akademické schopnosti, které uspějete na Suffolk University v Suffolk University .

Akademický kurz angličtiny

The University of Alabama at Birmingham
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Birmingham

Akademicky přísný program poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka a dovednosti, které uspějí na The University of Alabama at Birmingham .

Berkeley Mezinárodní studijní program (BISP)

University of California, Berkeley
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Berkeley

Berkeley mezinárodní studijní program (BISP) poskytuje jedinečnou příležitost pro návštěvu mezinárodních studentů, aby vysoko kvalitní kurzy po boku UC Berkeley studenti v krátkodobém studiu v zahraničí program pro jeden nebo dva semestry.

ENGLISH AS SECOND JAZYK (ESL)

Parkland College
Kampus Denní studium Kombinované 2 semestry Září 2019 Spojené státy americké Champaign + 1 více

Nabízí více než 100 Associates stupně a certifikační programy, Parkland College je dobře známý pro své malé žáků ve třídě, state-of-the-art vybavení, včetně učení prostředí, a sympatický fakulty.

Angličtina jako druhý jazyk (ESL)

Johnson & Wales University
Kampus Září 2019 Spojené státy americké Providence Miami

Studenti vyžadující kurzy ESL budou registrováni studentem Academic

Akademický kurz angličtiny

Washington State University
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Pullman

Akademický program angličtiny na Washington State University je akreditovaným akademickým přípravným intenzivním anglickým programem, který je podporován Intenzivním americkým jazykovým centrem na Washington State University INTO. Program akademické angličtiny poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka v podpůrném a úctyhodném prostředí, které pomáhá studentům splňovat jejich akademické, profesní a osobní cíle a připravuje studenty ke studiu na Washington State University .

Anglické jazykové centrum / Podmíněné přijetí

University of Denver
Kampus Denní studium 10 - 30 týdny Září 2019 Spojené státy americké Denver

Posláním Centra anglického jazyka (ELC) je podpořit cíle University of Denver tím, že připraví studenty jazykových kurzů angličtiny s potřebnými komunikačními a kulturními kompetencemi, aby byli úspěšnými členy DU a dalších institucí vysokoškolského vzdělávání v USA.

Akademický kurz angličtiny

George Mason University
Online forma Denní studium 1 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Fairfax

Program akademické angličtiny vám poskytuje špičkovou výuku anglického jazyka a akademické dovednosti, které uspějete v Masonovi.

Kurz anglického jazyka

New America College
Kampus Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké Denver

Různé úrovně kurzů angličtiny pro studenty s nulovou znalostí angličtiny pro pokročilé znalosti anglického jazyka.

Intenzivní nebo semi-intenzivní výuka pět dní v týdnu

The New England School of English
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 16 týdny Září 2019 Spojené státy americké Cambridge + 1 více

NESE Studium je rozděleno do 10 úrovní intenzivní výuky. V každé úrovni, můžete navštěvovat kurzy každý den buď od 9:00 do 03:15 každý den (Intensive Program) nebo od 9: 00-12: 30 (Semi-Intensive program).

Akademický kurz angličtiny

Colorado State University
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Červen 2019 Spojené státy americké Fort Collins

Akademický program angličtiny na INTO Colorado State University je akreditován Komisí pro akreditaci programu angličtiny (CEA) a připravuje zahraniční studenty na vysokoškolské studium v ​​USA. Tento akademicky přísný program poskytuje mezinárodním studentům kvalitní výuku anglického jazyka a akademické dovednosti, které uspějí v CSU.

Akademický kurz angličtiny

Illinois State University
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Normal

Akademický program angličtiny na INTO Illinois State University připravuje mezinárodní studenty, jako jste vy, pro studium na univerzitě v USA. Tento akademicky přísný program vám poskytuje vysoce kvalitní výuku angličtiny a akademické dovednosti, které uspějí v Illinois State.

Intenzivní anglický program

University of Southern Indiana
Kampus Denní studium 8 týdny Září 2019 Spojené státy americké Evansville

Vítejte v Intenzivním anglickém programu (IEP) na University of Southern Indiana (USI)! Jsme rádi, že vám pomůžeme s jakýmikoli otázkami a budete mít tady v srdci Ameriky!