close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Stavební inženýrství v Afrika - Zde naleznete kurzy Stavební inženýrství v Afrika

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.Afrika je kontinent z 53 nezávislých zemí a bohatou směs původních národů, kultur, ekonomik a historie. Afrika je druhý největší kontinent na světě.Kurzy Stavební inženýrství v Afrika - Veškeré informace o kurzech Stavební inžen… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Afrika je kontinent z 53 nezávislých zemí a bohatou směs původních národů, kultur, ekonomik a historie. Afrika je druhý největší kontinent na světě.

Kurzy Stavební inženýrství v Afrika - Veškeré informace o kurzech Stavební inženýrství v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Central Johannesburg College
Johannesburg, Jihoafrická republika

Naše moderní instituce má zájem o kultivaci prostředí, kde se mladí studenti mohou setkávat a učit se v kreativním a flexibilním prostředí.

Naše moderní instituce má zájem o kultivaci prostředí, kde se mladí studenti mohou setkávat a učit se v kreativním a flexibilním prostředí. -
Kurzy
Angličtina
Úno 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde