ACADEMICCOURSES

Kurzy Strategie v Rumunsko - Zde naleznete kurzy Strategie v Rumunsko

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Strategické studie mohou poskytnout studentům vzdělání na tom, jak analyzovat a výzkum podnikání a zdrojů situací a vypracovat vhodné a účinné strategie pro optimálního rozhodování. Strategické řízení může být prozkoumány, stejně jako firemní strategie a podnikání. 

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Kurzy Strategie v Rumunsko - Veškeré informace o kurzech Strategie v Rumunsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rumunsko zde!

1 Výsledky v Strategie, Rumunsko Filter

Strategie - Od Formulace K Realizaci

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kurzy
<
Kombinované studium
<
3 dny
Kampus

3-denní modul pro vedoucí ochotni vyvíjet a implementovat strategie, které převádějí jejich organizace v silné konkurenty, na hypercompetitive trhu.

Čtěte více