ACADEMICCOURSES

Strategie kurzy Greensboro

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Strategické programy jsou výhodné pro jedince s vynikajícími koordinací a plánováním dovedností. Takový program může tyto schopnosti dále rozvíjet, učit jednotlivce o strategické rozhodování a řízení. Analýza, podnikání a firemní strategie jsou témata, která mohou být diskutovány.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Greensboro je velké město ve státě Severní Karolína umístila jako třetí největší v souvislosti s populaci. Společnost byla založena v roce 1750, město se rozrostla do vysoce industrializované náboje, který je hostitelem různých společností. To má mnoho univerzit a vysokých škol, které nabízejí programy v právu a technologie mezi ostatními.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Strategie Spojené státy americké, Greensboro. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Strategie, Greensboro Filter

Navigace Složité úkoly

Center for Creative Leadership
Kurzy
<
Kombinované studium
<
3 dny
Kampus

Tento program poskytuje vůdcům dovedností a strategií pro řešení komplexních obchodních výzev, které nemají jasně řešení.

Čtěte více