close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Strojírenský management - Zde naleznete kurzy Strojírenský management

Většina vysokoškolských programů zahrnuje četné kurzy v mnoha různých oborech, které rozvíjejí požadované dovednosti studentů. Je typické, že kurzy trvají jeden úplný semestr, i když některé mohou trvat déle nebo kratší. Co jsou kurzy inženýrského managementu? Inženýrství je široké a rozmanité pole s mnoha aplikacemi, ale všechny formy inženýrství vyžaduj… Čtěte více

Většina vysokoškolských programů zahrnuje četné kurzy v mnoha různých oborech, které rozvíjejí požadované dovednosti studentů. Je typické, že kurzy trvají jeden úplný semestr, i když některé mohou trvat déle nebo kratší.

Co jsou kurzy inženýrského managementu? Inženýrství je široké a rozmanité pole s mnoha aplikacemi, ale všechny formy inženýrství vyžadují, aby byl specifický typ řízení efektivní. Kurzy inženýrského managementu připravují tyto dovednosti speciálně, i když většina studentů musí absolvovat kurzy zaměřené na inženýrskou disciplínu. Při správě je důležité, abyste pochopili práci, kterou inženýři dokončují.

Jedním z největších přínosů studia inženýrského managementu jsou dovednosti, které vyvíjíte, což může znamenat možnost nové kariéry a zvýšit plat. Znalosti pro tento obor zahrnují silné profesionální komunikační schopnosti, dovednosti delegování, obecné znalosti inženýrství a základní obchodní porozumění.

Než se zapojíte do kurzu inženýrského managementu, je důležité, abyste pochopili související poplatky. Náklady na zápis se mění v závislosti na zvolené škole a zemi studia, délce programu a oblasti inženýrství. Vyzkoušejte všechny tyto aspekty před přihlášením.

Existuje mnoho různých kariér, které lze dosáhnout po studiu inženýrského managementu. Většinou jsou absolventi vedeni vedoucím postavením v oblasti strojírenství, která se jim odvolává. Dovednosti rozvinuté v manažerském kurzu mohou být užitečné i pro mnohé inženýrské pozice. Oblasti inženýrství, z nichž si můžete vybrat, patří architektura, výroba, mechanické, elektrické, počítačové a mnoho dalších.

Pokud jste připraveni začít studovat, najděte kurz, který splní vaše potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
International College of Manitoba (ICM) (Navitas)
Winnipeg, Kanada

Fáze II UTP: Inženýrství odpovídá prvnímu ročníku bakalářského studia na University of Manitoba.

Fáze II UTP: Inženýrství odpovídá prvnímu ročníku bakalářského studia na University of Manitoba. -
Kurzy
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde