close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Textilní design - Zde naleznete kurzy Textilní design

Na vysoké škole nebo univerzitě je kurz studijní jednotkou o konkrétním předmětu, podobném třídě na střední škole. V rozmezí od několika týdnů do několika let je kurz vyučen jedním nebo dvěma instruktory a navštěvuje třída studentů. Co je kurz textilního designu? Textilní design je proces vytváření vzoru nebo vzoru pro tkaniny, buď tkané nebo povrchově potišt… Čtěte více

Na vysoké škole nebo univerzitě je kurz studijní jednotkou o konkrétním předmětu, podobném třídě na střední škole. V rozmezí od několika týdnů do několika let je kurz vyučen jedním nebo dvěma instruktory a navštěvuje třída studentů.

Co je kurz textilního designu? Textilní design je proces vytváření vzoru nebo vzoru pro tkaniny, buď tkané nebo povrchově potištěné. Na kurzu budou zahrnuty techniky, jako je kravata, batika, přírodní motivy, vodní malba a tkané vzory, a také způsoby, jak vytvořit vlastní vzory pomocí vyučovaných metod. Kreslení a malování jsou důležité zejména při zvažování tohoto uměleckého kurzu.

Studenti, kteří se učí procesům textilního designu, mohou vyzvednout důležité dovednosti, jako je řešení problémů, rozšířená kreativita a větší znalost textilií obecně. Tyto dovednosti mohou být užitečné iv jiných oblastech života mimo školu, přičemž řešení problémů je obzvláště cenné.

Kurz textilního designu může trvat 12 týdnů nebo déle, a náklady budou záviset na škole, které kurz nabízí. Více informací získáte kontaktováním vysoké školy nebo univerzity dle vašeho výběru, abyste získali další informace o registraci a registračním poplatku.

Zatímco textilní design je poněkud úzký studijní obor, kariérní příležitosti jsou zajímavé a zaměřují se na různé aspekty v závislosti na průmyslu. Textilní průmysl na volné noze, tkaní, módní textilní design, textilní design bytového textilu, kontrola jakosti textilií a vývoj výrobků pro návrh interiéru jsou kariérami, které mohou být k dispozici úspěšnému absolventovi kurzu textilního designu.

Kurzy vysokoškolského vzdělávání jsou nyní přístupnější než kdykoli předtím a požadované kurzy mohou být nabízeny místně, online nebo dokonce i mezinárodně. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
IUAD Accademia della Moda
Milán, Itálie

Průmyslové kurzy CAD modelářů vám zlepší své schopnosti bez ztráty krásy vytváření a umísťování vzoru tradičním způsobem.

Průmyslové kurzy CAD modelářů vám zlepší své schopnosti bez ztráty krásy vytváření a umísťování vzoru tradičním způsobem. -
Kurzy
5 měsíce
Italština
Říj 2021
Kampus
 
Accademia Riaci
Florence, Itálie

V kurzu Textile Design na Accademia Riaci se můžete naučit batiku, barvivo, vodotěsnost, linoleum, geometrické vzory, vzorky přírodních motivů, solární modely, scénické vzory ... +

V kurzu Textile Design na Accademia Riaci se můžete naučit batiku, barvivo, vodotěsnost, linoleum, geometrické vzory, vzorky přírodních motivů, solární modely, scénické vzory fotografií, design pletené tkaniny a základ tkaní. skutečná práce pomocí jakékoli metody těchto výrazů. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde