ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Textilní design v Spojené království - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Textilní design v Spojené království

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Studenti, kteří absolvují program v oblasti textilního designu, mohou najít vzdělání v oblasti aplikací textilií a návrhů v mnoha průmyslových odvětvích. Studie mohou zahrnovat výuku v oblasti počítačového designu, tkaní, analýzy trendů, pletení nebo textilního tisku, vše připravit studenty na vstup do designového průmyslu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované studium kurzy Textilní design v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Textilní design v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Textilní design, Spojené království Filter

Oděvní výrobu

Kensington and Chelsea College
Kurzy
<
Kombinované studium
<
10&nbsp;-&nbsp;11 týdny
Angličtina
Kampus

Studenti se seznámí s šití a pomocí komerčních vzorů vytvořit jednoduchý oděv. Tato užitečná kurz zahrnuje měření, řezání, šití techniky, kování a lisování. ...

Čtěte více