ACADEMICCOURSES

Kurzy v Chesterfield

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Kurzy v Chesterfield - Veškeré informace o kurzech v Chesterfield. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chesterfield zde.

nalezené výsledky Filter

Pilotní program profesionální vrtulník

Bristow Academy
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
10 měsíce
Angličtina
Kampus

Bristow akademie FAA Profesionální pilot Program je komplexní osnovy půdy a letového výcviku jsou určeny k rozvoji studenty do profesionálních pilotů. Certifikované letový ins ...

Čtěte více

EASA integrované průkaz způsobilosti obchodního pilota (vrtulník)

Bristow Academy
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

EASA Integrovaný obchodního pilota Program Bristow akademie (CPL-H) je určen pro studenty, kteří chtějí získat zaměstnání v rámci evropského trhu letu.

Čtěte více

Kombinovaný FAA / EASA profesionální pilot programu (vrtulník)

Bristow Academy
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
20 měsíce
Angličtina
Kampus

Bristow akademie v kombinaci FAA / EASA Profesionální pilot Program poskytuje kompletní evropskou certifikaci tím, že kombinuje CPL EASA (H) výcvik s komponenty tréninkových F ...

Čtěte více