ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v England

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kurzy v England - Veškeré informace o kurzech v England. Ušetřete čas a kontaktujte školu v England zde.

nalezené výsledky Filter

Kurz kurzů

London Academy of Trading
Online forma Denní studium 1 týden Přihlašování započato Spojené království London

Crypto-měnová politika hraje stále důležitější roli na finančních trzích po celém světě. Náš on-line kurz Cryptocurrency vám umožní lépe pochopit, jak obchodovat s digitálními měnami, jako jsou Bitcoin, Ethereum a Litecoin, se zaměřením na řízení rizik a uchování kapitálu.

Magisterský program přípravy

NCUK
Kampus Denní studium 10 - 30 týdny Kontaktuj školu Spojené království Manchester

Program výjimečné kvality navržený s univerzitami a pro vysokoškolské vzdělávání Kvalifikace přípravného magisterského studia je nejlepší příprava na úspěch na zvoleném postgraduálním stupni a ve vaší budoucí kariéře - zajišťuje to, že se dostanete a získáte.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Intenzivní kurz IELTS

University of Oxford
Kampus Denní studium 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království Oxford

Oxfordská univerzita nabízí tento kurz všem potenciálním studentům, kteří se připravují na zkoušku IELTS. Tento intenzivní čtyřtýdenní program vás připraví na všechny čtyři části testu IELTS, což vám pomůže získat potřebné dovednosti k dosažení cílového skóre.

Intenzivní kurz anglického jazyka D

HIC Hertfordshire International College
Kampus 34 týdny Září 2019 Spojené království Hatfield

HIC nabízí kurzy intenzivního anglického jazyka (IEL) speciálně pro studenty, kteří potřebují zlepšit své znalosti anglického jazyka před vstupem do bakalářského nebo postgraduálního Pathway . Kurzy angličtiny se konají každý semestr a začínají v září, lednu a květnu (stejné měsíce jako akademické příjmy HIC).

Cambridge CAE Příprava 23 (Příprava na zkoušku GE 15 plus 8)

Liverpool School of English
Kampus Denní studium Kombinované 8 - 12 týdny Září 2019 Spojené království Liverpool + 1 více

Cambridge Advanced Certificate v angličtině demonstruje pokročilou úroveň angličtiny. Oni jsou mezinárodně uznáváni zaměstnavateli, vysokými školami a vysokými školami jako důkaz, že můžete samostatně používat angličtinu dost dobře žít a pracovat v anglicky mluvící zemi nebo studovat na kurzu vyučovaném v angličtině.

Zimní program

CIE Oxford
Kampus Denní studium 13 - 20 týdny Září 2019 Spojené království Oxford

Náš zimní program (25 hodin týdně) kombinuje jazykové vzdělávání s kulturními studiemi a je ideální pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu rychle.

Předmět: IELTS

MC Academy
Kampus Přihlašování započato Spojené království Manchester

Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) je osvědčeným anglickým testem na světě. Více než 1,4 milionu kandidátů absolvuje test každý rok, aby zahájili své cesty do mezinárodního vzdělávání a zaměstnání.

Kurz anglického jazyka

MyStay ENGLISH
Kampus Denní studium 5 - 10 týdny Přihlašování započato Spojené království London Oxford Stratford-upon-Avon Austrálie Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns Spojené státy americké New York Boston Miami Kanada Toronto Vancouver Calgary Irsko Dublin + 18 více

MyStay ENGLISH (MSE), nový způsob, jak rychle zrychlit výuku angličtiny.

Předmět: Obecná angličtina

LVC London School of English
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 44 najděte si doktorské studium práv Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Obecné třídy angličtiny rozvíjejí všechny aspekty anglického jazyka, včetně mluvení, slovní zásoby, výslovnosti, gramatiky, poslechu, čtení a psaní. Důraz je kladen na zlepšení schopnosti komunikovat jasně a efektivně v každodenních situacích.

Kurz - Přístup k vysokoškolskému vzdělání

Warwickshire College Group
Kampus 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Royal Leamington Spa

A-úrovně jsou obvykle studovány během dvouletého období a jsou široce uznávány jako kvalifikace, které UK univerzity používají ke stanovení způsobilosti studenta pro studium. Poplatky činí 9 000 liber ročně.

ICARUS křídla v Groundschoolu v Groundschool London - angličtina pro kurz palubních průvodčích

Groundschool London
Kampus Denní studium 1 týden Kontaktuj školu Spojené království London

Kurz ICARUS Wings English for Cabin Crew je speciálně navržen pro kabinovou posádku, která jim pomáhá při vývoji anglického jazyka tak, aby mohli cestujícím ve všech situacích poskytovat nejvyšší standardy služeb. Kabinová posádka je často místem pro každou leteckou společnost a ze všech členů posádky představují leteckou společnost více, protože mají větší přítomnost na palubě s cestujícími.

Předmět: Angličtina jako cizí jazyk (EFL) \ t

The Sheffield College
Kampus Denní studium 2 - 33 týdny Přihlašování započato Spojené království Sheffield

Ať už chcete rozvíjet základní znalosti anglického jazyka, seznámit se s každodenními výrazy nebo chci porozumět komplexním anglickým textům a abstraktním tématům, tento kurz má co nabídnout, aby vám pomohl rozvinout vaši angličtinu. S výukou angličtiny, která pokrývá různá témata, je to ideální kurz, jak se naučit a zlepšovat angličtinu a zároveň objevovat britskou kulturu.

Letní zkušenosti

Glion Institute of Higher Education London
Kampus Denní studium 1 - 2 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Naše letní kurzy jsou navrženy tak, aby vás představily podstatě pohostinnosti.

Velmi intenzivní kurz angličtiny (25 hodin)

New College Group
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 45 týdny Přihlašování započato Spojené království Manchester Liverpool Irsko Dublin + 4 více

Cílem našeho kurzu Super Intensive English (25 hodin) je zlepšit schopnost používat angličtinu tím, že rozvíjíte základní jazykové dovednosti - mluvit, poslouchat, psát a číst a zvyšovat své znalosti anglické gramatiky a slovní zásoby.