ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v London

Hledáte-li postoupit svou kariéru s pomocí kurzů v Londýně, existuje mnoho možností v mnoha různých profesních oblastech. Londýn je domovem pro některé z nejprestižnějších vzdělávacích institucí na světě, což je vynikající volbou pro profesionální rozvoj. Existuje mnoho kurzů v Londýně a požadavky a programové délky se bude lišit, specifické pro každý program.

Ať už hledáte změně povolání, profesní vývoj, které chtějí naučit novým dovednostem, nebo oprášit staré, nebo doufat, že posílí svůj životopis, jsou zde možnosti pro kurzy v Londýně ve většině odvětví. Některé příklady kurzů v Londýně, které jsou nabízeny jsou v řízení lidských zdrojů, móda, interiérového designu, mezinárodní management, finance a vedení. Studenti mohou také mají možnost na plný úvazek a částečný úvazek, nebo on-line studia podle svých individuálních potřeb plánování.

Podívejte se prostřednictvím kurzů v Londýně níže a najít další krok, který vám pomůže postoupit ve své kariéře!

nalezené výsledky Filter

Úvod do obchodování

London Academy of Trading
Online forma Denní studium 1 týden Přihlašování započato Spojené království London

Týdenní úvodní obchodní program je ideální pro ty, kteří mají zájem dělat své první kroky směrem k kariéře na finančních trzích. Tento plně online obchodovací kurz nevyžaduje žádné předchozí znalosti o obchodování nebo finančních trzích, což vám pomůže zlepšit pochopení předmětu, a to od základních principů.

Krátké kurzy v oblasti financí

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Kampus Denní studium 4 dny Červenec 2019 Spojené království London

Chcete-li získat pokročilé finanční dovednosti? Rozhodněte se pro jeden ze čtyřdenních krátkých kurzů financí LSBF Executive Education. Vyberte si mezi finančním plánováním a analýzou nebo financováním pro nefinanční manažery. Po dokončení kurzu budete moci aplikovat to, co jste se naučili, na své současné pracoviště.

Akademický kurz angličtiny

Newcastle University London
Kampus Denní studium 3 - 12 měsíce Červenec 2019 Spojené království London

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby učení, s pěti přizpůsobenými studijními úrovněmi, abyste získali jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Červen 2019 Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Kurzy přípravy na zkoušky

LVC London School of English
Kampus Denní studium 1 - 44 týdny Přihlašování započato Spojené království London

Kurzy přípravy na zkoušky LVC vám pomohou získat nejlepší možný stupeň ve vybrané zkoušce. Naučíte se, jak zkoušky fungují a co zkoušející hledají.

Letní zkušenosti

Glion Institute of Higher Education London
Kampus Denní studium 1 - 2 týdny Červenec 2019 Spojené království London

Naše letní kurzy jsou navrženy tak, aby vás představily podstatě pohostinnosti.

English Language Course - Spojené království

MyStay ENGLISH
Kampus Denní studium 5 - 10 týdny Přihlašování započato Spojené království London Oxford Stratford-upon-Avon + 2 více

MyStay ENGLISH (MSE), nový způsob, jak rychle zrychlit výuku angličtiny ve Velké Británii!

Jeden týden obchodní kurz krásy

Conde Nast College
Kampus Denní studium 1 týden Září 2019 Spojené království London

Kurz Business of Beauty je intenzivní týdenní program, který studentům poskytne podrobný úvod do vnitřního fungování kosmetického průmyslu. Tento kurz je vhodný pro každého, kdo má zájem o krásu, který by se rád dozvěděl více o tom, jak funguje tento vzkvétající sektor.

ICARUS křídla v Groundschoolu v Groundschool London - angličtina pro kurz palubních průvodčích

Groundschool London
Kampus Denní studium 1 týden Kontaktuj školu Spojené království London

Kurz ICARUS Wings English for Cabin Crew je speciálně navržen pro kabinovou posádku, která jim pomáhá při vývoji anglického jazyka tak, aby mohli cestujícím ve všech situacích poskytovat nejvyšší standardy služeb. Kabinová posádka je často místem pro každou leteckou společnost a ze všech členů posádky představují leteckou společnost více, protože mají větší přítomnost na palubě s cestujícími.

Krátký kurz strategického marketingu

London School Of Design And Marketing
Kampus Denní studium 5 dny Srpen 2019 Spojené království London Španělsko Madrid Portugalsko Porto + 4 více

Společnosti využívají strategického marketingu k identifikaci a hledání způsobů, jak uspokojit potřeby svých zákazníků. Vedoucí pracovníci a marketingoví manažeři používají strategický marketing k vytvoření marketingového plánu, který zlepší výkonnost podniku a zvýší zisky.

Intenzivní kurz strategického marketingu

London School of Design and Marketing (ES)
Kampus Denní studium 5 dny Srpen 2019 Spojené království London Španělsko Madrid Portugalsko Porto + 4 více

Společnosti využívají strategického marketingu k identifikaci a hledání způsobů, jak uspokojit potřeby svých zákazníků. Vedoucí pracovníci a marketingoví manažeři používají strategický marketing k vytvoření marketingového plánu, a tím zlepšují výkonnost společností a zvyšují zisky.

Krátké kurzy v oblasti hudebního managementu

European School of Economics
Kampus Denní studium Kombinované 3 měsíce Leden 2020 Itálie Rome Milan Florence Španělsko Madrid Spojené království London + 7 více

ESE Profesionální program v oblasti hudebního managementu byl navržen jako prostředek k tomu, aby poskytl studentům skutečnou pracovní strukturu, která je bude řídit v této přirozeně beztvaré a rychle se vyvíjející oblasti.

Kurz odborné praxe RIBA část 3

London South Bank University
Kampus Kombinované 1 rok Říjen 2019 Spojené království London

Tento kurz připravuje kandidáty, kteří již mají uznanou kvalifikaci RIBA část 2 v architektuře s odpovídajícími odbornými zkušenostmi při přípravě na jejich zkoušku z části 3.

Kurz k úhradě účtů (Londýn)

Acudemy
Kampus Denní studium 2 dny Srpen 2019 Spojené království London

Tento strukturovaný vzdělávací program pokrývá všechny klíčové oblasti role Účetnictví. Program navržený tak, aby poskytoval jednotlivcům důkladné pochopení toho, jak efektivně spravovat nákupní knihu, budete mít lepší pozici pro zlepšení přesnosti zadávání dat a snížení nákladů vašeho oddělení AP.

Získejte, jak se učíte online kurz

UK Trading Academy
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Náš kurz Earn As You Learn byl speciálně navržen pro ty, kteří nemají tolik času v týdnu, aby strávili hodiny učením se obchodovat. Jedná se o krátký ostrý výcvikový kurz, který vás přivádí rychlostí se všemi základy obchodování a pozná svou cestu kolem obchodní platformy.