ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v London

Hledáte-li postoupit svou kariéru s pomocí kurzů v Londýně, existuje mnoho možností v mnoha různých profesních oblastech. Londýn je domovem pro některé z nejprestižnějších vzdělávacích institucí na světě, což je vynikající volbou pro profesionální rozvoj. Existuje mnoho kurzů v Londýně a požadavky a programové délky se bude lišit, specifické pro každý program.

Ať už hledáte změně povolání, profesní vývoj, které chtějí naučit novým dovednostem, nebo oprášit staré, nebo doufat, že posílí svůj životopis, jsou zde možnosti pro kurzy v Londýně ve většině odvětví. Některé příklady kurzů v Londýně, které jsou nabízeny jsou v řízení lidských zdrojů, móda, interiérového designu, mezinárodní management, finance a vedení. Studenti mohou také mají možnost na plný úvazek a částečný úvazek, nebo on-line studia podle svých individuálních potřeb plánování.

Podívejte se prostřednictvím kurzů v Londýně níže a najít další krok, který vám pomůže postoupit ve své kariéře!

nalezené výsledky Filter

Večerní obchodní kurz

London Academy of Trading
Kampus Online forma Denní studium 4 týdny Listopad 2019 Spojené království London + 1 více

Náš měsíční kurz večerních obchodních dovedností byl vytvořen pro pracující jednotlivce, kteří vám poskytnou praktické představení o finančních trzích a pomohou vám zlepšit vaše obchodní znalosti a dovednosti.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Kurz anglického jazyka

MyStay ENGLISH
Kampus Denní studium 5 - 10 týdny Přihlašování započato Spojené království London Oxford Stratford-upon-Avon Austrálie Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns Spojené státy americké New York Boston Miami Kanada Toronto Vancouver Calgary Irsko Dublin + 18 více

MyStay ENGLISH (MSE), nový způsob, jak rychle zrychlit výuku angličtiny.

Předmět: Obecná angličtina

LVC London School of English
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 44 najděte si doktorské studium práv Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Obecné třídy angličtiny rozvíjejí všechny aspekty anglického jazyka, včetně mluvení, slovní zásoby, výslovnosti, gramatiky, poslechu, čtení a psaní. Důraz je kladen na zlepšení schopnosti komunikovat jasně a efektivně v každodenních situacích.

ICARUS Wings v Groundschoolu v Groundschool London - Kurz FCL neúspěšných zkoušek (Language Proficiency)

Groundschool London
Kampus Denní studium 1 týden Kontaktuj školu Spojené království London

Studium ICARUS Wings FCL Failed Recovery Recovery (jazyková způsobilost) je speciálně navrženo pro piloty, kteří neuspěli svou jazykovou zkoušku ICAO a získali neoperační úroveň (úroveň 3 ICAO nebo nižší).

Letní zkušenosti

Glion Institute of Higher Education London
Kampus Denní studium 1 - 2 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Naše letní kurzy jsou navrženy tak, aby vás představily podstatě pohostinnosti.

Kurz odborné praxe RIBA část 3

London South Bank University
Kampus Kombinované 1 rok Říjen 2019 Spojené království London

Tento kurz připravuje kandidáty, kteří již mají uznanou kvalifikaci RIBA část 2 v architektuře s odpovídajícími odbornými zkušenostmi při přípravě na jejich zkoušku z části 3.

Intenzivní letní kurz Vogue

Conde Nast College
Kampus Denní studium 4 týdny Červenec 2020 Spojené království London

Intenzivní letní kurz Vogue je čtyřtýdenní program vhodný pro studenty z široké škály zázemí, včetně absolventů a absolventů, kteří doufají pracovat v módě, stejně jako těch, kteří hledají novou kariéru.

Získejte, jak se učíte online kurz

UK Trading Academy
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Náš kurz Earn As You Learn byl speciálně navržen pro ty, kteří nemají tolik času v týdnu, aby strávili hodiny učením se obchodovat. Jedná se o krátký ostrý výcvikový kurz, který vás přivádí rychlostí se všemi základy obchodování a pozná svou cestu kolem obchodní platformy.

HNC (Vyšší národní certifikát)

Docklands Academy London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království London + 1 více

Naše vyšší vzdělávání zahrnuje certifikáty a diplomové programy v oboru Business, Hospitality Management a International Travel

Kurz řízení dodavatelského řetězce - akreditovaný CILT (Londýn)

Acudemy
Kampus Denní studium 4 dny Říjen 2019 Spojené království London

Tento kurz vás naučí základy řízení dodavatelského řetězce (SCM). Dozvíte se o vývoji SCM, spolupráci v rámci dodavatelského řetězce a vlivu systému na organizaci.

Akademie mladých tvůrců

London Film Academy
Kampus Denní studium 1 - 2 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Tato Velikonoce, připojte se k pětidennímu filmařskému kurzu, abyste se naučili základní dovednosti vizuálního vyprávění. Natočte, upravte a upravujte svůj první krátký film, který bude pracovat s ostřílenými herci a bude veden profesionály z oboru.

Kurz make-upu - CPD

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Vezměte si dovednosti pro Make Up Artistry na další úroveň a zodpovědte za to, abyste pomohli ostatním vypadat a cítit se krásně bez ohledu na příležitost!

L7 CIM Marketing Leadership Program

CIM Academy
Kampus Kombinace studia online a v kampusu 18 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Cookham London + 1 více

Ideální pro obchodníky, kteří mají několik let zkušeností s řízením marketingu, v současnosti pracují na strategické úrovni. Tato kvalifikace Masters level marketingu může také umožnit přechod na strategické marketingové řízení.

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online forma Kombinované 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 2 více

Tento bezplatný online kurz, napsaný a prezentovaný profesorem Pasqualem Scaramozzinem, ředitelem CEFIMS, a Hong Bo, Senior Reader ve finanční ekonomice, School of Finance a Management, se bude zabývat rizikovým managementem v nejširším pojetí a umožní vám vyhodnotit klíčovou úlohu, kterou hraje riziko ve světové ekonomice, a to jak z hlediska jejích příležitostí, tak i potenciálních nebezpečí.