ACADEMICCOURSES

Kurzy v Kingston upon Thames

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kingston upon Thames se nachází v jihozápadním Londýně. Kingston University a Kingston College se nachází tam, spolu s kostelem z 12. století, Kingston most mimo provoz sochy Davida Macha a dalších památek.

Kurzy v Kingston upon Thames - Veškeré informace o kurzech v Kingston upon Thames. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kingston upon Thames zde.

nalezené výsledky Filter

EFL - angličtina jako cizí jazyk - 14 hodin týdně

Kingston College
Kurzy
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;35 týdny
Angličtina
Kampus

Náš nový, non-intenzivní kurz angličtiny je určen pro lidi, kteří chtějí dosáhnout rychlého pokroku s jejich studium angličtiny a zároveň má trochu času pro jiné aktivity. ...

Čtěte více

Kurz: plný úvazek anglický jazyk pro zahraniční studenty

Kingston College
Kurzy
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;35 týdny
Angličtina
Kampus

Full Time English Language Program je určen pro studenty s potřebnou úroveň angličtiny na postup do jejich zvolené průběhu akademického studia nebo kariéru.

Čtěte více