ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Spojené království - Zde naleznete Kombinované kurzy v Spojené království

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované kurzy v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Kurz obecné angličtiny

CIE Oxford
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 12 týdny Přihlašování započato Spojené království Oxford + 1 více

Obecný kurz angličtiny vám nabízí možnost studovat 3 hodiny angličtiny ráno a mít volný čas v odpoledních hodinách.

Cambridge CAE Příprava 23 (Příprava na zkoušku GE 15 plus 8)

Liverpool School of English
Kampus Denní studium Kombinované 8 - 12 týdny Září 2019 Spojené království Liverpool + 1 více

Cambridge Advanced Certificate v angličtině demonstruje pokročilou úroveň angličtiny. Oni jsou mezinárodně uznáváni zaměstnavateli, vysokými školami a vysokými školami jako důkaz, že můžete samostatně používat angličtinu dost dobře žít a pracovat v anglicky mluvící zemi nebo studovat na kurzu vyučovaném v angličtině.

Předmět: IELTS

LVC London School of English
Kampus Kombinované 1 - 44 najděte si doktorské studium práv Přihlašování započato Spojené království London

Tento kurz pro přípravu zkoušek vás připraví na test IELTS (International English Language Testing Systems). Je to ideální test, pokud potřebujete studovat nebo pracovat tam, kde je angličtina komunikačním jazykem.

Kurz obecné angličtiny

New College Group
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 45 týdny Přihlašování započato Spojené království Manchester Liverpool Irsko Dublin + 4 více

Naše kurzy obecné angličtiny se snaží zlepšit schopnost používat angličtinu tím, že rozvíjíte základní jazykové dovednosti - mluvit, poslouchat, psát a číst a zvyšovat své znalosti anglické gramatiky a slovní zásoby.

Kurz odborné praxe RIBA část 3

London South Bank University
Kampus Kombinované 1 rok Říjen 2019 Spojené království London

Tento kurz připravuje kandidáty, kteří již mají uznanou kvalifikaci RIBA část 2 v architektuře s odpovídajícími odbornými zkušenostmi při přípravě na jejich zkoušku z části 3.

Získejte, jak se učíte online kurz

UK Trading Academy
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Náš kurz Earn As You Learn byl speciálně navržen pro ty, kteří nemají tolik času v týdnu, aby strávili hodiny učením se obchodovat. Jedná se o krátký ostrý výcvikový kurz, který vás přivádí rychlostí se všemi základy obchodování a pozná svou cestu kolem obchodní platformy.

Kurzy angličtiny

Docklands Academy London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 44 týdny Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Docklands Academy London poskytuje kurzy angličtiny po celý rok a studenti mohou začít kurzy kdykoliv s výjimkou víkendů a svátků, když jsme zavřeni.

Letní škola výtvarných umění (13 - 14 let)

Arts University Bournemouth - Summer Courses
Kampus Kombinované 2 týdny Kontaktuj školu Spojené království Bournemouth

Tento kurz byl speciálně navržen pro mladé studenty, kteří mají velký zájem o umění, design a média, kteří chtějí rozvíjet své umělecké nadání. Letní škola po dvou týdnech přináší vzrušující praktický kurz, který kombinuje tvůrčí výuku se stimulačními workshopy a praktickými zasedáními tak, aby studenti mohli prozkoumat kreativní Pathways a rozvíjet dovednosti pro svou budoucnost. Budete vyzváni k experimentování s různými uměleckými předměty, které vám umožňují prozkoumat svůj vlastní kreativní styl a vaše chápání tvůrčího procesu od vývoje myšlenek po dokončený kus.

Online kurz: Praktický anglický startér

Elizabeth Johnson Organization
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království Passfield

Praktický anglický startér je dokonalým kurzem pro absolutní začátečníky nebo pro ty, kteří potřebují znovu se naučit některé ze základů angličtiny. Kurz se zaměřuje na praktická, každodenní témata, jako je představení sebe, čísla, nakupování a doprava. Ti, kteří jsou ochotni studovat 2-3 hodiny týdně během několika měsíců, zaznamenají výrazné zlepšení v jejich úrovni a v mezinárodních výsledcích zkoušek.

Kurz v potravinářství

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Uspořádejte oslavy a události hladce a úspěšně pochopením výživy, stravovacích potřeb, požadavků na jídlo a pití

Kurz globální diplomacie: sjednocené národy ve světě

SOAS University of London
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 2 více

Jak začít podnikat

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 100 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Lidé často sní o zahájení vlastního podnikání, ale plně si neuvědomují důsledky toho, co to znamená. Vzhledem k tomu, že téměř polovina všech podniků selhala v prvním roce, je rozhodující, abyste získali veškeré znalosti k tomu, abyste mohli informovaně rozhodnout, zda je správné podnikání pro vás správné. Jedná se o úvodní kurz pro každého, kdo nedávno zřídil malý nebo mikropodnik nebo pro každého, kdo uvažuje o založení malého nebo mikropodnikového podniku, nebo zvažuje samostatnou výdělečnou činnost jako možnost kariéry.

Diplom v oboru zúčtování a spedice

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 6 měsíce Říjen 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Online diplomy a kurzy certifikátů, které pokrývají odvětví zúčtování a spedice se zvláštním zaměřením na mezinárodní smlouvy a platby, námořní přepravu a celní služby.

Nástroje marketingové komunikace

London Business Training & Consulting
Kampus Denní studium Kombinované 6 dny Listopad 2019 Spojené království London + 1 více

Po dokončení tohoto kurzu budete schopni porozumět: roli, kterou hraje reklama ovlivňovat naše myšlenky a chování; reklama jako nezávislá disciplína; používání prodejních návrhů a role emocí v reklamě atd.