ACADEMICCOURSES

Kurzy v Shrewsbury

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Kurzy v Shrewsbury - Veškeré informace o kurzech v Shrewsbury. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Shrewsbury zde.

nalezené výsledky Filter

Intenzivní obecná angličtina

Severnvale Academy
Kurzy
Kampus

Dobře navržené vzdělávací programy, malé třídy a vynikající vyučování - naše klíčové zdroje vám pomůže dosáhnout rychlého pokroku.

Čtěte více

Intenzivní vyšetření angličtina (cambridge fce / CAE / CPE)

Severnvale Academy
Kurzy
Kampus

Severnvale je zkoumání centrem pro Cambridge ESOL vyšetření FCE, CAE a CPE, máme bohaté zkušenosti připravuje studenty na tyto a všechny ostatní zkoušky uvedené v následující ...

Čtěte více

Intenzivní obchodní angličtina

Severnvale Academy
Kurzy
Kampus

Analyzujeme a definovat své jedinečné potřeby jako jazyk učí a jako profesionál, a my na ně reagovat. Práce ve spolupráci s vámi, zaměříme svou motivaci, budovat důvěru, a pom ...

Čtěte více

Intenzivní vyšetření kurzy angličtiny (IELTS)

Severnvale Academy
Kurzy
<
2&nbsp;-&nbsp;20 týdny
Kampus

Příprava na zkoušky je k dispozici pro IELTS zkoušku.

Čtěte více