$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy v South Kensington

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kurzy v South Kensington - Veškeré informace o kurzech v South Kensington. Ušetřete čas a kontaktujte školu v South Kensington zde.

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
The Institute of Cancer Research
South Kensington, Spojené království

Tento kurz poskytuje teoretické základy a školení potřebné pro nakládání s neuzavřenými a zapečetěnými radioaktivními látkami v nemocnicích.

Tento kurz poskytuje teoretické základy a školení potřebné pro nakládání s neuzavřenými a zapečetěnými radioaktivními látkami v nemocnicích. -
Kurzy
Angličtina
Kampus