ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Spojené království - Zde naleznete kurzy v Spojené království

Velká Británie je domovem pro některé z nejprestižnějších světových škol, což je nejlepší volba pro kurzy a profesní rozvoj. Velká Británie je skutečně různorodá země, se studenty a odborníky z celého světa, kteří hledají ve Velké Británii jako jejich studia nebo pracovní cíl. Kromě vynikajících výsledků ve vzdělávání, mohou studenti, kteří se kurzů ve Velké Británii využít mnoha památkami vidět, stejně jako kultura, umění, hudba, noční život a příležitosti v mnoha městech ve Velké Británii.

Tam jsou možnosti téměř v každém odvětví, aby každý budoucí student může najít kurzy ve Velké Británii, který bude vyhovovat jejich potřebám. Některé populární kurzy ve Velké Británii jsou účetnictví, vedení, mezinárodní obchod, móda a vzdělávání. Nejen, že jsou tam různé kurzy, ale i na plný úvazek, částečný úvazek, a on-line studijní možnosti, že studenti pružnost při kurzy ve Velké Británii podle vlastního harmonogramu.

Chcete-li se dozvědět více o kurzech ve Velké Británii, procházet níže uvedené možnosti nebo zúžit vyhledávání pomocí vyhledávací pole výše. Můžete najít program, perfektní pro Vás!

nalezené výsledky Filter

Večerní obchodní kurz

London Academy of Trading
Kampus Online forma Denní studium 4 týdny Listopad 2019 Spojené království London + 1 více

Náš měsíční kurz večerních obchodních dovedností byl vytvořen pro pracující jednotlivce, kteří vám poskytnou praktické představení o finančních trzích a pomohou vám zlepšit vaše obchodní znalosti a dovednosti.

Magisterský program přípravy

NCUK
Kampus Denní studium 10 - 30 týdny Kontaktuj školu Spojené království Manchester

Program výjimečné kvality navržený s univerzitami a pro vysokoškolské vzdělávání Kvalifikace přípravného magisterského studia je nejlepší příprava na úspěch na zvoleném postgraduálním stupni a ve vaší budoucí kariéře - zajišťuje to, že se dostanete a získáte.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Intenzivní kurz IELTS

University of Oxford
Kampus Denní studium 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království Oxford

Oxfordská univerzita nabízí tento kurz všem potenciálním studentům, kteří se připravují na zkoušku IELTS. Tento intenzivní čtyřtýdenní program vás připraví na všechny čtyři části testu IELTS, což vám pomůže získat potřebné dovednosti k dosažení cílového skóre.

Intenzivní kurz anglického jazyka A

HIC Hertfordshire International College
Kampus 6 týdny Listopad 2019 Spojené království Hatfield

HIC nabízí kurzy intenzivního anglického jazyka (IEL) speciálně pro studenty, kteří potřebují zlepšit své znalosti anglického jazyka před vstupem do bakalářského nebo postgraduálního Pathway . Kurzy angličtiny se konají každý semestr a začínají v listopadu, březnu a červenci (stejné měsíce jako akademické příjmy HIC).

Cambridge CAE Příprava 23 (Příprava na zkoušku GE 15 plus 8)

Liverpool School of English
Kampus Denní studium Kombinované 8 - 12 týdny Září 2019 Spojené království Liverpool + 1 více

Cambridge Advanced Certificate v angličtině demonstruje pokročilou úroveň angličtiny. Oni jsou mezinárodně uznáváni zaměstnavateli, vysokými školami a vysokými školami jako důkaz, že můžete samostatně používat angličtinu dost dobře žít a pracovat v anglicky mluvící zemi nebo studovat na kurzu vyučovaném v angličtině.

Kurz obecné angličtiny

CIE Oxford
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 12 týdny Přihlašování započato Spojené království Oxford + 1 více

Obecný kurz angličtiny vám nabízí možnost studovat 3 hodiny angličtiny ráno a mít volný čas v odpoledních hodinách.

Předmět: IELTS

MC Academy
Kampus Přihlašování započato Spojené království Manchester

Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) je osvědčeným anglickým testem na světě. Více než 1,4 milionu kandidátů absolvuje test každý rok, aby zahájili své cesty do mezinárodního vzdělávání a zaměstnání.

Kurz anglického jazyka

MyStay ENGLISH
Kampus Denní studium 5 - 10 týdny Přihlašování započato Spojené království London Oxford Stratford-upon-Avon Austrálie Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns Spojené státy americké New York Boston Miami Kanada Toronto Vancouver Calgary Irsko Dublin + 18 více

MyStay ENGLISH (MSE), nový způsob, jak rychle zrychlit výuku angličtiny.

Kurzy přípravy na zkoušky

LVC London School of English
Kampus Denní studium 1 - 44 týdny Přihlašování započato Spojené království London

Kurzy přípravy na zkoušky LVC vám pomohou získat nejlepší možný stupeň ve vybrané zkoušce. Naučíte se, jak zkoušky fungují a co zkoušející hledají.

Kurz - Přístup k vysokoškolskému vzdělání

Warwickshire College Group
Kampus 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Royal Leamington Spa

A-úrovně jsou obvykle studovány během dvouletého období a jsou široce uznávány jako kvalifikace, které UK univerzity používají ke stanovení způsobilosti studenta pro studium. Poplatky činí 9 000 liber ročně.

ICARUS křídla v Groundschoolu v Groundschool London - angličtina pro kurz palubních průvodčích

Groundschool London
Kampus Denní studium 1 týden Kontaktuj školu Spojené království London

Kurz ICARUS Wings English for Cabin Crew je speciálně navržen pro kabinovou posádku, která jim pomáhá při vývoji anglického jazyka tak, aby mohli cestujícím ve všech situacích poskytovat nejvyšší standardy služeb. Kabinová posádka je často místem pro každou leteckou společnost a ze všech členů posádky představují leteckou společnost více, protože mají větší přítomnost na palubě s cestujícími.

Předmět: Angličtina jako cizí jazyk (EFL) \ t

The Sheffield College
Kampus Denní studium 2 - 33 týdny Přihlašování započato Spojené království Sheffield

Ať už chcete rozvíjet základní znalosti anglického jazyka, seznámit se s každodenními výrazy nebo chci porozumět komplexním anglickým textům a abstraktním tématům, tento kurz má co nabídnout, aby vám pomohl rozvinout vaši angličtinu. S výukou angličtiny, která pokrývá různá témata, je to ideální kurz, jak se naučit a zlepšovat angličtinu a zároveň objevovat britskou kulturu.

Letní zkušenosti

Glion Institute of Higher Education London
Kampus Denní studium 1 - 2 týdny Kontaktuj školu Spojené království London

Naše letní kurzy jsou navrženy tak, aby vás představily podstatě pohostinnosti.

Před kurzem IELTS

New College Group
Kampus Denní studium 10 - 15 týdny Přihlašování započato Spojené království Manchester Liverpool + 1 více

Pre-IELTS je kurz speciálně vyvinutý skupinou New College Group pro studenty, kteří potřebují absolvovat zkoušku IELTS, ale jejíž úroveň angličtiny je příliš nízká, aby dosáhla dobrého výsledku nebo se připojila ke standardnímu kurzu přípravy na zkoušku.