ACADEMICCOURSES

Kurzy v Bílé pláně

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

White Plains je velké předměstí New Yorku známý jako obchodní kapitál měst předměstí. Město je doma k rozsáhlým seznamem vysokých škol, které poskytují vzdělávání v první řadě jako práva, náboženství a obchodu.

Kurzy v Bílé pláně - Veškeré informace o kurzech v Bílé pláně. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bílé pláně zde.

nalezené výsledky Filter

Předmět: Komerční vaření a zahraniční loď

Culinary Tech Center
Kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
6&nbsp;-&nbsp;9 měsíce
Angličtina
Kampus

V Culinary Tech Center připravujeme studenty na odměňování kariéry v kulinárním umění. Spojením teorie komerční kuchyně s praktickým školením v průmyslových standardních kuchy ...

Čtěte více

Předmět: Operační program pohostinství

Culinary Tech Center
Kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
6&nbsp;-&nbsp;9 měsíce
Angličtina
Kampus

Pohostinský průmysl zahrnuje hotely, střediska, restaurace, plavby, kongresová centra, zábavní parky, soukromé kluby a mnoho dalších podniků v rámci odvětví cestovního ruchu. ...

Čtěte více