ACADEMICCOURSES

Kurzy v Fort Lauderdale

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Fort Lauderdale je město v americkém státě Florida, na atlantickém pobřeží 23 mil (37 km) severně od Miami. Fort Lauderdale je pojmenován po sérii pevností vybudovaných Spojených států během druhé Seminole války. Osm instituce vyššího vzdělání mají hlavní nebo satelitní areály v Ft Lauderdale.

Kurzy v Fort Lauderdale - Veškeré informace o kurzech v Fort Lauderdale. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Fort Lauderdale zde.

nalezené výsledky Filter

General English

The Language Academy
Kurzy
<
Denní studium
Kampus

K dispozici je speciální studijní program pro každou úroveň a náš systém třídění umožňuje přejít do další úrovně, když jste připraveni.

Čtěte více

TOEFL - Přípravné kurzy

The Language Academy
Kurzy
<
Denní studium
Kampus

TOEFL je standardizovaný test, který hodnotí jazykové znalosti lidí, jejichž mateřským jazykem není angličtina.

Čtěte více

Executive English

The Language Academy
Kurzy
<
Denní studium
Kampus

Komplexní kurz, který se zaměřuje na obchodní angličtiny a americké firemní kultury.

Čtěte více