Filter
Kurzy
Spojené státy americké Michigan Midland Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy v Midland

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Midland je krajské město Midland County. Alden B. Dow Home a Studio Daliha Hill, Dow zahrady jsou pozoruhodná místa v vnitrozemí. Četné univerzity a vysoké školy poskytují výzkumná zařízení stejně.

Kurzy v Midland - Veškeré informace o kurzech v Midland. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Midland zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Spojené státy americké
Michigan
Midland
Typ studia
Tempo
Northwood University

Intenzivní anglický program u Northwood univerzita poskytuje angličtinu jako druhý jazyk (ESL), návod pro stupeň hledání a Non-stupeň hledají studentů. ... [+]

Intenzivní English Program na Northwood University poskytuje angličtinu jako druhý jazyk (ESL), návod pro stupeň hledání a Non-stupeň hledají studentů. Studenti zlepší své znalosti angličtiny, stejně jako získat znalosti o americké kultury a American University ve třídě.

Osnovy

Northwood University IEP se skládá ze šesti úrovní (6). Každá úroveň trvá jeden semestr nebo jednu Summer Session dokončit.

Pre-Elementary Základní Střední Pre-Advanced Pokročilý Graduate (pro postgraduální studenty pouze)

Studenti obdrží 20 hodin vyučování v podzimní a jarní semestr, a 25 hodin výuky v kondenzované letním semestru.... [-]

Spojené státy americké Midland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University

University College poskytuje studentům možnost dokončit své vzdělání na pracovišti. Ujednání mezi Northwood University a zaměstnavatelem. ... [+]

University College poskytuje studentům možnost dokončit své vzdělání na pracovišti. Ujednání mezi Northwood University a zaměstnavatelem.

Každý program je jedinečný místě na podnikání. Onsite programy zahrnují:

Studijní programy jsou dokončeny na pracovišti. Kurzy mohou být nabízeny v 6, 8, 10 a 12 týdnů formátů. Flexibilita programu Třídy jsou nabízeny kolem pracovní doby zaměstnance, s oddíly nabízejí ráno a / nebo večer pokud je potřeba. Práce Život učení Portfolio Studenti mohou vydělat až jeden rok vysokoškolský kredit za předchozího vzdělání a pracovní zkušenosti. Vyhrazená Správce Northwood University zamě... [-]
Spojené státy americké Midland Troy
Září 2019
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině