Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Urbanismus - Zde naleznete kurzy Urbanismus

Kurz se ponoří do konkrétní oblasti studia. Kurz může kombinovat různé instruktážní moduly, jako jsou konzultace, přednášky a hodnocení. V mnoha případech kurzy poskytují studentům další kvalifikaci a odbornou přípravu.

Co jsou kurzy v urbanistickém designu? Tyto kurzy naučí studentům, jak optimalizovat využití půdy, pokud jde o plánování komunit v městských prostředích. Kurz obvykle kombinuje několik disciplín, jako je inženýrství, krajinný design, urbanismus a architektura. Zahrnutá témata mohou zahrnovat ekonomiku nemovitostí, veřejnou politiku, teorii městského designu a historii městského designu. Studenti se mohou účastnit terénních studií, které zahrnují nalezení řešení problémů městského plánování v reálném životě.

Studenti městského designu obvykle disponují dobrými komunikačními a analytickými dovednostmi, což jim pomůže uspět ve vybraných profesích. Organizační dovednosti, které rozvíjejí, jsou užitečné pro strukturování osobního života.

Kurzy v městském designu mají různé cenové struktury. Platba studentů závisí na několika faktorech, jako jsou dodávky, délka kurzu a umístění školy. Pro více informací o nákladech je nejlepší, aby potenciální studenti kontaktovali akademické instituce.

Kurz v urbanistickém designu může vést k rozmanitým kariérám. Profese nabízejí jednotlivcům velkou rozmanitost. V soukromém a veřejném sektoru existují pracovní příležitosti. Místní, státní a federální vláda mají často velkou poptávku po kvalifikovaných uchazečích o zaměstnání. Jednotlivci mohou pracovat s inženýrskými a architektonickými firmami nebo technickými, vědeckými a manažerskými poradenskými agenturami. Tito odborníci mají názvy pracovních míst, jako je například urbanista, urbanista a junior urban designer. S nárůstem populačního růstu existuje zdravá poptávka po profesionálech pracujících v této oblasti.

Studenti mají mnoho možností pro studium městského designu. Online kurzy jsou jeden modul učení, který studentům poskytuje pohodlí a flexibilitu, kterou potřebují k dosažení svých akademických cílů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Urbanismus

MADIN USAL

Mimořádné Předmět: Regenerace a Urban Design, On-Line. ... [+]

Mimořádné Předmět: Regenerace a Urban Design, On-Line.

Přizpůsobené a doba trvání. 20 hodin. 2 Credits. Cena: 90 € obyčejný zápis. 60 € univerzitní studenti.

Zápis do univerzitě v Salamance.

Certifikát: Každé dva měsíce, oficiální diplom vydaný univerzitě v Salamance bude vydána.

Program Úvod do obnovy měst. Urban Regeneration regulační aspekty. Případová studie obnovy měst. Vnímání a urbanismus. [-]
Španělsko Salamanca
Září 2020
španělština
Kombinované
20 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
exMedia

Nový interdisciplinární obor konstrukce, zkoumá proměny architektonického, městského / regionálního prostoru nově vznikajícího "informačním věku", zkoumá dynamickou inter ... [+]

Nový interdisciplinární obor konstrukce, zkoumá proměny architektonického, městského / regionálního prostoru nově vznikajícího "informačním věku", zkoumá dynamickou interakci architektury / urbanismu a prostor masových médií a komunikačních sítí. Rozvíjí scénáře souhře městské hromadné a veřejné mediálním prostoru.

Produkty těchto aliancí městské / regionální a mediálních sítí, architektonické a mediálním prostoru, jsou bastardi: ambivalentní prostory, které jsou současně analogové a digitální, hmatového a abstraktní, hmotného i nehmotného, ​​rozšiřuje hyper-smyslnost v časově a placelessness médií toků. Tyto hybridní prostorové morphs působí současně v městské (místní) a média (globální) prostoru a působit jako prostředník mezi nimi rozložil nedefinovaného prostoru mezi lokální a globální, zabírat vakuum mezi místním místa a globálního prostoru. V rámci inverzí totožnosti (komunikace) v průběhu tekutiny neustále se měnící hustoty v pletených sítí, tavený analogový / digitální kultury jsou idensified. ... [-]

Německo Kolín nad Rýnem
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině