close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Urbanismus - Zde naleznete kurzy Urbanismus

Kurz se ponoří do konkrétní oblasti studia. Kurz může kombinovat různé instruktážní moduly, jako jsou konzultace, přednášky a hodnocení. V mnoha případech kurzy poskytují studentům další kvalifikaci a odbornou přípravu. Co jsou kurzy v urbanistickém designu? Tyto kurzy naučí studentům, jak optimalizovat využití půdy, pokud jde o plánování komunit v městských pr… Čtěte více

Kurz se ponoří do konkrétní oblasti studia. Kurz může kombinovat různé instruktážní moduly, jako jsou konzultace, přednášky a hodnocení. V mnoha případech kurzy poskytují studentům další kvalifikaci a odbornou přípravu.

Co jsou kurzy v urbanistickém designu? Tyto kurzy naučí studentům, jak optimalizovat využití půdy, pokud jde o plánování komunit v městských prostředích. Kurz obvykle kombinuje několik disciplín, jako je inženýrství, krajinný design, urbanismus a architektura. Zahrnutá témata mohou zahrnovat ekonomiku nemovitostí, veřejnou politiku, teorii městského designu a historii městského designu. Studenti se mohou účastnit terénních studií, které zahrnují nalezení řešení problémů městského plánování v reálném životě.

Studenti městského designu obvykle disponují dobrými komunikačními a analytickými dovednostmi, což jim pomůže uspět ve vybraných profesích. Organizační dovednosti, které rozvíjejí, jsou užitečné pro strukturování osobního života.

Kurzy v městském designu mají různé cenové struktury. Platba studentů závisí na několika faktorech, jako jsou dodávky, délka kurzu a umístění školy. Pro více informací o nákladech je nejlepší, aby potenciální studenti kontaktovali akademické instituce.

Kurz v urbanistickém designu může vést k rozmanitým kariérám. Profese nabízejí jednotlivcům velkou rozmanitost. V soukromém a veřejném sektoru existují pracovní příležitosti. Místní, státní a federální vláda mají často velkou poptávku po kvalifikovaných uchazečích o zaměstnání. Jednotlivci mohou pracovat s inženýrskými a architektonickými firmami nebo technickými, vědeckými a manažerskými poradenskými agenturami. Tito odborníci mají názvy pracovních míst, jako je například urbanista, urbanista a junior urban designer. S nárůstem populačního růstu existuje zdravá poptávka po profesionálech pracujících v této oblasti.

Studenti mají mnoho možností pro studium městského designu. Online kurzy jsou jeden modul učení, který studentům poskytuje pohodlí a flexibilitu, kterou potřebují k dosažení svých akademických cílů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
exMedia
Kolín nad Rýnem , Německo

Nový interdisciplinární obor konstrukce, zkoumá proměny architektonického, městského / regionálního prostoru nově vznikajícího "informačním věku", zkoumá dynamickou interakci ... +

Nový interdisciplinární obor konstrukce, zkoumá proměny architektonického, městského / regionálního prostoru nově vznikajícího "informačním věku", zkoumá dynamickou interakci architektury / urbanismu a prostor masových médií a komunikačních sítí. Rozvíjí scénáře souhře městské hromadné a veřejné mediálním prostoru. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus
 
MADIN USAL
Salamanca , Španělsko

Mimořádné Předmět: Regenerace a Urban Design, On-Line.

Mimořádné Předmět: Regenerace a Urban Design, On-Line. -
Kurzy
Kombinované studium
20 hodiny
španělština
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde