close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové kurzy Výcvik pilotů v Evropa - Zde naleznete Dálkové kurzy Výcvik pilotů v Evropa

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace. Pilotní výcvik je náročný, ale neuvěřitelně obohacující proces se stát úspěšným pilotem. Letecký průmysl roste rychle, což znamená, že je velká poptávka po piloty s tímto rozsáhlého školení. Ti, kteří absolvovali pilotní… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Pilotní výcvik je náročný, ale neuvěřitelně obohacující proces se stát úspěšným pilotem. Letecký průmysl roste rychle, což znamená, že je velká poptávka po piloty s tímto rozsáhlého školení. Ti, kteří absolvovali pilotní výcvik a získali licenci bude mít celou řadu pracovních míst, z čeho vybírat.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Dálkové kurzy Výcvik pilotů v Evropa - Veškeré informace o Dálkové kurzy Výcvik pilotů v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
أكاديمية الخليج للطيران
Athény, Řecko

Licence PPL (Private Pilot License) je prvním krokem k vašemu modulárnímu výcviku. Držení licence PPL je předpokladem pro spuštění modulárního programu ATPL. PPL lze použít ta ... +

Licence PPL (Private Pilot License) je prvním krokem k vašemu modulárnímu výcviku. Držení licence PPL je předpokladem pro spuštění modulárního programu ATPL. PPL lze použít také pro lidi, kteří milují letectví, ale nechtějí se věnovat kariéře pilota leteckých společností, takže pokud chcete létat jen za zábavou nebo sportem, je to přesně to, co potřebujete. -
Kurzy
Kombinované studium
2 - 3 měsíce
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde