ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Vizuální design v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Vizuální design v Severní Amerika

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Oblast vizuální design zahrnuje širokou škálu médií. Studenti mohou rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti web, tisk a vysílání. Většina programů mohou zahrnovat funkční design, informační design a konstrukci rozhraní.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Kombinované studium kurzy Vizuální design v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované studium kurzy Vizuální design v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

3 Výsledky v Vizuální design, Severní Amerika Filter

Kurz - Vizuální efekty

VanArts
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
Kampus

Budete myslet jako VFX umělce v žádném okamžiku VanArts účinky vizuální školy.V jednom roce, budete učit a používat všechny stávající nástroje, jako jsou výrobní VFX stereosko ...

Čtěte více

Vizuální a výtvarné umění

Fleming College
Kurzy
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Vizuální a Creative Arts Diploma (VCAD) vám nabízí jedinečné a flexibilní možnosti pro vydělávat diplom ve výtvarném umění. Vyberte si cestu, učení, které je pro vás to pravé. ...

Čtěte více

Vizualizační kurz

General Assembly
Kurzy
<
Kombinované studium
<
8 týdny
Angličtina
Kampus

Aplikovat základní nástroje vizuální komunikace ー typografie, barvy a rozvržení ー navrhnout krásné digitální produkty ve Photoshopu.

Čtěte více