ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Vizuální design v Spojené království - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Vizuální design v Spojené království

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Studenti, kteří studují vizuální návrh může rozvíjet dovednosti, aby byl schopen komunikovat v různých obrazových a grafických aspektů. Programy se může lišit, ale společná témata zahrnují rozložení, formát, typografie, složení a vizuální prvky.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované studium kurzy Vizuální design v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Vizuální design v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Vizuální design, Spojené království Filter

Vizualizační kurz

General Assembly
Kurzy
<
Kombinované studium
<
8 týdny
Angličtina
Kampus

Aplikovat základní nástroje vizuální komunikace ー typografie, barvy a rozvržení ー navrhnout krásné digitální produkty ve Photoshopu.

Čtěte více

Barevný tisk viskozita leptání - masterclass

Kensington and Chelsea College
Kurzy
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Pokud vás baví použití barev v grafiky nebo malování proč nezkusit tento vzrušující multi-barevného tisku techniku, která umožňuje tisknout několik barev z jedné misky nebo ob ...

Čtěte více