Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Zahradní a krajinná architektura - Zde naleznete kurzy Zahradní a krajinná architektura

Kurz nabízí hloubkové studium konkrétního akademického předmětu. Studenti často berou tuto vzdělávací cestu jako způsob, jak zvýšit jejich odbornou přípravu. Může trvat několik let nebo několik měsíců dokončit kurz.

Co jsou kurzy v krajinné architektuře? Tyto typy kurzů naučují studenty, jak navrhnout vnější prostory, které jsou funkční a krásné. Tento obor se zaměřuje na druhy zařízení a zařízení, které se používají k vytváření venkovních prostor. Účastníci mohou mít praktické zkušenosti s projektováním. Obecně řešené témata zahrnují návrhové koncepce a principy, územní plánování, územní plánování, parkování, urbanismus, design obytných prostor, historické uchování a architektonický design. Studenti se také mohou naučit používat novátorská řešení pro optimalizaci zeleně pro zahrady, parky a silnice.

Studenti krajinné architektury často vyvíjejí několik hodnotných dovedností, včetně designu výsadby a analýzy zahrady. Tato dovednost může pomoci jim přistát na lepších pracovních místech s vyššími platy. Navíc mohou prezentační dovednosti pomoci efektivněji komunikovat v osobním životě.

Kurzy v krajinné architektuře jsou populární mezi studenty po celém světě. Vzhledem k tomu, že každá vysoká škola je odlišná, náklady na zápis se liší. Nejlepší je, aby studenti kontaktovali instituce s informacemi o poplatcích a výuce.

Existuje zvýšené zaměření na rozvoj globálního prostředí s lepšími zelenými prostory. Osoby, které absolvovaly kurzy v krajinné architektuře, mohou přistát projekty pracující s podniky, rekreačními zařízeními, areály a soukromými domy. Druh práce může zahrnovat údržbu, rekonstrukci zelených ploch nebo správu trávníků. Tito odborníci obvykle přistupují k pozicím jako konzultanti květinářství, kartografové, urbanisté a samozřejmě také krajní architekti.

Dnes školy po celém světě nabízejí výuku na dálku. Online kurzy v krajinné architektuře jsou vhodnou cestou, jak si studenti posunout svou kariéru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura

Distance Learning Centre

The Garden Design - Level 3 Kurz může pomoci studentům učit principy designu v zahradnictví, a získat vynikající znalosti a zkušenosti s používáním rostlin a zahradních p ... [+]

The Garden Design - Level 3 Kurz může pomoci studentům učit principy designu v zahradnictví, a získat vynikající znalosti a zkušenosti s používáním rostlin a zahradních prvků.

Tento dům studijní obor je určen ve snadno sledovat jednotky, se souborem cvičení a úkoly podél cesty, aby vám pochopit oblastech.

Studenti budou mít přístup ke zkušeným osobním lektorem e-mailem, který je držitelem titulu v oboru botaniky (BSC Hons).

Kurz pokrývá následující jednotky:

Unit One - Garden Design & Vy Druhý blok - Co Good Design dosahuje Jednotka Three - Zahájení Design Jednotka Four - Význam půd & Sites Jednotka Five - Startovní Skutečné Projekční práce Unit Six - Plánování Jednotka Sedm - Navrhování pro zajímavost Osm jednotka - Voda v zahradě Jednotka Devět - Děti a zvířata Ten jednotka - zahradnictví pro uživatele se zdravotním postižením, seniory a zahrada Bezpečnost Jednotka Eleven - Výživa a údržba Jednotka Dvanáct - Struktury v zahradě Jednotka Třináct - Marketing vaší zahrady design podnikání Jednotka Čtrnáct - Tricks of the Trade ... [-]
Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
120 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Inchbald School of Design

Inchbald School of Design propagoval zahradní úpravy výcvik ve Velké Británii, které poskytují kurzy, které zaměřené na zahradní úpravy pro domácí prostředí. Toto zůstane ... [+]

Kurzy v Design zahrady

Inchbald School of Design propagoval zahradní úpravy výcvik ve Velké Británii, které poskytují kurzy, které zaměřené na zahradní úpravy pro domácí prostředí. Toto zůstane naše specialita, ale jsme rozšířili a rafinované naše konstrukční kurzy zahrady, aby se přizpůsobila zvýšenou poptávku po profesionality.

Na zahradě Design škola udržuje silné spojení s zahradní úpravy povolání, který nám umožňuje umístit studenty se zavedenými návrháři. Budeme i nadále hrdi na úspěch našich studentů na trhu. Předním místě ve světě zahradní úpravy zahrnují absolventy Inchbald zahradní architektury.

Naše zahrada design kurzy ... [-]
Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Career Institute

ICI vám dává možnost učit se od úspěšných profesionálů terénní úpravy, takže můžete získat dovednosti, které potřebujete k vybudování vlastní kariéry v terénní průmyslu. ... [+]

ICI vám dává možnost učit se od úspěšných profesionálů terénní úpravy, takže můžete získat dovednosti, které potřebujete k vybudování vlastní kariéry v terénní průmyslu. Náš kurz může být dokončena rychle a snadno, protože jsme udělali veškeré snahy s cílem vytvořit stručné, ale komplexní moduly.

Osnova kurzu krajina Plánování krajiny Údržba Oceňovacími Vizuální analýza Ulice Scape výsadba design Vizuální analýza irigace Památníky Vnější osvětlení Urban lesnictví Protierozní ochrana interiér Výsadba Kariérní vyhlídky

Naši absolventi mohou prokázat dovednosti požadované zaměstnavateli, takže nyní nejsou jen získat přijetí v průmyslu, ale také stát poskytovateli preferované Sekání trávy. Kromě dostat dobře zaplaceno, mohou odvodit osobní uspokojení v ozelenění mezery.... [-]

Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině