$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Ekonomika kurzy Aberdeen

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.Magisterský program v oboru ekonomie vám pomůže abstraktní chápání ekonomiky, a jak fungují. Dozvěděli informace mohou pomoci studentům lépe pochopit a rozvíjet představy o fiskální politiky, světového obchodu, a ekonomické volatil… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Magisterský program v oboru ekonomie vám pomůže abstraktní chápání ekonomiky, a jak fungují. Dozvěděli informace mohou pomoci studentům lépe pochopit a rozvíjet představy o fiskální politiky, světového obchodu, a ekonomické volatility.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Aberdeen je domovem těžby žuly šedé. Město je nesmírně oblíbený, má více než 200 tisíc lidí. Aberdeen má dvě univerzity, jmenovitě Robert Gordon University a University of Aberdeen.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Ekonomika Spojené království, Aberdeen. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
MDT International
Aberdeen, Spojené království

Tento úvodní kurz poskytuje ucelený přehled o mezinárodních účetních a finančních postupech v oboru E&P. Je zvláště vhodný pro finanční pracovníky, kteří jsou v ropném a p ... +

Tento úvodní kurz poskytuje ucelený přehled o mezinárodních účetních a finančních postupech v oboru E&P. Je zvláště vhodný pro finanční pracovníky, kteří jsou v ropném a plynárenském průmyslu noví, nebo kteří chtějí získat širší znalosti o finanční politice v oblasti ropy a zemního plynu, společných podnicích a oblastech kontroly nákladů. -
Kurzy
Angličtina
Kampus