Profese zdravotnické péče jsou jednou z nejrychleji se rozvíjejících profesních oborů v zemi. Oddělení lékařské asistence nabízí tři možnosti programu, jeden stupeň a dva certifikáty.

  • Titul lékařského asistenta
  • Program certifikace klinického lékaře
  • Lékařský program asistent programu certifikátů

Tyto tři programy zdravotní asistence připravují studenty na vstupní pozice v ordinacích lékařů a dalších zdravotnických zařízeních. Tyto kurzy pomáhají rozvíjet dovednosti potřebné pro excelenci ve zdravotnictví.

Zdravotní asistenti se naučí správnou telefonní etiketu, jak pozdravit pacienty, správné mapování a archivaci, zpracování pojištění, zpracování textu, e-mail, plánování schůzek a manipulaci s pacienty od odbavení přes zkoušku. Zdravotní asistenti budou připraveni pracovat v nemocnicích, ordinacích lékařů, ambulantních zařízeních a klinikách.

Očekává se, že zaměstnanost pro lékařské asistenty se zvýší o 23% od roku 2014 do roku 2024, jak uvádí Úřad statistiky statistik práce Spojených států. † Je to mnohem rychlejší než průměrná míra růstu ostatních povolání. Lékařští asistenti jsou i nadále velkou poptávkou, protože se více spoléhají na to, že jsou důležitým přínosem pro lékařský tým a lékařské praktiky přecházejí na elektronické záznamy. Zde v hlavním regionu existuje mnoho potenciálních příležitostí pro umístění v kariéře.

Výhody programu Lékařský asistent

Absolvování kurzu Mildred Elley znamená, že nejen získáte kvalitní vysokoškolské vzdělání, ale také získáte přístup k nejdokonalejšímu pracovnímu výcviku lékaře. Mildred Elley nabízí také mnoho různých výhod pro studenty zdravotnických asistenčních programů.

  • Finanční pomoc
  • Celoživotní pomoc při umisťování pracovních míst
  • Flexibilní plán škol
  • Schváleno pro vzdělávací přínos veteránů
  • Volné hodnocení kariéry
  • Mezinárodní studenti jsou vítáni

Celoživotní pomoc při umisťování pracovních míst

Existuje mnoho potenciálních příležitostí pro umístění v kariéře. Poté, co jste absolvovali Mildred Elley s diplomem nebo certifikátem, využijte naši pomoc při zaměstnávání po celou dobu života a jste připraveni vykonávat odměnu v lékařské pomoci.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Mildred Elley »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date