Učit se létat

Naučit se létat je jedním z nejúspěšnějších dobrodružství v životě. Ať už uvažujete o naučit se létat pro zábavu, nebo pokračovat v kariéře v letectví, který se chystáte vydat na jeden z nejvíce vzrušujících a příjemných zážitků svého života.

IMG_3337

Rekreační pilotní průkaz vám umožňuje letět s letadlem s jedním motorem a přinést s sebou cestujícího v denním světle. Jedná se o nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak tě dostat létání. Dovolenou k rekreaci můžete využít k podnikání nebo rekreaci, na krátké nebo dlouhé lety, kdykoliv v celé zemi. Vaše zkušenosti s rekreačním pilotním průkazem vám pomohou stavět čas k získání licence pro soukromý pilot.

Jakmile získáte svou soukromou licenci s nočním hodnocením, vezměte své přátele na prohlídku města v noci za úžasným zážitkem. Vzduch je v noci klidný a pohled je fantastický! Noční hodnocení zvyšuje vaši flexibilitu a umožňuje vám pokračovat ve vašem letu po tmě, takže při slunci nesmí být uzemněn.

Hodnocení více motorů vám umožní létat s dvěma nebo více motory, což zvyšuje výkon podle vašeho přání. Rozsah a rychlost multimotorových letadel jsou vyšší než většina singlů, takže můžete létat delšími výlety ve větší pohodlí a méně času.

Pomocí nástroje Instrument Rating (IFR) můžete létat téměř v každém počasí. Budete schopni letět ve vrstvách oblačnosti a nad nimi a dostat se do cíle, když obloha bude zatažená nebo jasná. Kombinace IFR s multi-motorovým hodnocením vám poskytuje maximální flexibilitu.

Typická kariéra

Ať už máte zájem o létání z osobních důvodů, nebo při pohledu na kariéru v báječném světě letectví, naše vynikající personál zkušených letecké instruktory jsou plně způsobilý nabídnout kvalitní školení směrem těchto průkazů způsobilosti a kvalifikace:

Kariéra

Intenzivní kariérový trénink začíná Private Pilot License. Pak můžete vzít rodinu a přátele létání a zároveň si vybudovat potřebný čas letu k vaší licenci pro komerční piloty. Budete potřebovat 20 hodin běžeckého času, abyste mohli naplánovat nějaké vzrušující výlety.

Komerční licence vám umožní létat k pronájmu. Většina pilotů profesní dráze zvolit kombinaci vícemotorových a přístrojovou kvalifikaci v obchodním školení, takže když se dostanete 200 hodin můžete být připraveni začít svůj první létající práci. Noční hodnocení, další požadavek, je součástí obchodního školení.

instruktor Rating

Po získání vaší obchodní licence získáte zkušenosti a hodiny, které učíte radost z létání.

Charta

Mnoho charterových provozovatelů najme co-piloty s 200-250 hodinami letu. Budete létat na mnoho různých místech.

Bush Flying

To vyžaduje hodnocení Float. Byli byste letět s cestujícími a životními potřebami do malých severních komunit a do loveckých / rybářských táborů.

Malí dopravci

Tito dopravci obvykle zajišťují pravidelné lety v jižních a severních oblastech, v letadlech s kapacitou až 19 míst.

Letecké fotografování, Skydiving, Vlečný vlek, Fire Patrol

Jsou to většinou na částečný úvazek pozice vhodné pro stavbu VFR dobu letu.

Letecká přeprava

Když máte 1500 hodin, můžete získat licenci pro leteckou dopravu, která vám umožní letět s letadly jakékoliv velikosti, včetně velkých trysek. S ATPL, máte mnoho možností otevřené pro vás, včetně:

  • letecká linka
  • Dojíždějící
  • Hlavní lekcí instruktor
  • Požární stíhač
  • Výkonná listina
  • Korporační
  • Doprava Kanada
Staň se pilot
Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date