Jak se toto léto změní?

Odpověď je program, ve kterém jsou účastníci vyzváni, aby dosáhli svého plného potenciálu. Letní škola UÉvora je ve stimulačním prostředí, které přispívá ke kreativitě a inovaci, jedinečnou příležitostí k získání nových dovedností při objevování kampusu UÉvory a města Évora. Spojte se s vrstevníky z celého Portugalska a po celém světě. Využijte příležitosti a zažijte jedinečné aktivity, které jsou k dispozici v areálu a kulturně bohatém městě Évora. Letní škola UÉvora je inspirativní návrh, jak utvářet vaši budoucnost.

Recept na skvělý zážitek na University of Évora

  • Kurzy pro všechny: vysokoškolské a postgraduální studenty z portugalských a mezinárodních vysokoškolských institucí, portugalské středoškolské studenty, odborníky v různých oblastech, výzkumníky a veřejnost obecně.
  • „Programy šité na míru“, kde se každý účastník může přihlásit do jednoho nebo více kurzů podle svých cílů a oblastí zájmu.
  • Jedinečný sociokulturní program, který zahrnuje rozhovory s vědci, umělci, absolventy Univerzity Évora a rozmanité kulturní aktivity na univerzitě a ve městě.
Program se vyučuje na:
  • Portuguese (Portugal)
Poslední aktualizace Červen 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date