Letní škola 2019

Všeobecné informace

Popis programu

Jak se toto léto změní?

Odpověď je program, ve kterém jsou účastníci vyzváni, aby dosáhli svého plného potenciálu. Letní škola UÉvora je ve stimulačním prostředí, které přispívá ke kreativitě a inovaci, jedinečnou příležitostí k získání nových dovedností při objevování kampusu UÉvory a města Évora. Spojte se s vrstevníky z celého Portugalska a po celém světě. Využijte příležitosti a zažijte jedinečné aktivity, které jsou k dispozici v areálu a kulturně bohatém městě Évora. Letní škola UÉvora je inspirativní návrh, jak utvářet vaši budoucnost.

Recept na skvělý zážitek na University of Évora

  • Kurzy pro všechny: vysokoškolské a postgraduální studenty z portugalských a mezinárodních vysokoškolských institucí, portugalské středoškolské studenty, odborníky v různých oblastech, výzkumníky a veřejnost obecně.
  • „Programy šité na míru“, kde se každý účastník může přihlásit do jednoho nebo více kurzů podle svých cílů a oblastí zájmu.
  • Jedinečný sociokulturní program, který zahrnuje rozhovory s vědci, umělci, absolventy Univerzity Évora a rozmanité kulturní aktivity na univerzitě a ve městě.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Méně