Letní škola v Paříži

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

O Paříži

Paříž je město, které nepotřebuje úvod - město světel . Je nesporným světovým kapitálem, místem pro podepsání nejambicióznějších mezinárodních dohod o omezování změny klimatu, Pařížskými dohodami v roce 2016 a hostitelem olympijských her v roce 2024, bylo domovem některých z největších tvůrčích talentů a kritických myslitelů v moderní historii. . Jaké lepší místo strávit 2 týdny získáváním informací o disruptivních technologiích a jejich dopadu na společnosti a manažery, kteří je používají?

eiffel tower, paris, france

Náš program

Náš letní program v kampusu Kedge Business School v Paříži nabízí zahraničním studentům příležitost rozvíjet své znalosti a porozumění disruptivním technologiím a jejich vlivu na moderní management v centru Paříže.

Během naší dvoutýdenní letní školy nabízíme:

 • 2 kurzy, každý s 5 ECTS
 • Každý kurz je intenzivní, týdenní modul
 • Obchodní návštěva pařížských společností pomocí technologií umělé inteligence a blockchainu.
 • Komentovaná prohlídka Paříže po řece Seině
 • 1 snídaně, 1 oběd a 1 večeře
 • Oficiální přepisy a osvědčení

Způsobilí účastníci: Vysoce motivovaní a nezaujatí studenti bakalářského nebo magisterského studia v dobrém akademickém postavení s dostatečnou úrovní angličtiny.

Programy

Balíček 1: Narušení technologií a moderní správa

 • Kurz 1: Disruptivní technologie
  Formát kurzu: 6 hodin denně po dobu 1 týdne; od 29. června do 3. července 2020
 • Kurz 2: Zvyšování hodnoty pro zákazníka pomocí inovativních technologií
  Formát kurzu: 6 hodin denně po dobu 1 týdne; od 6. do 10. července

132967_pexels-photo-1595385.jpeg

Proč zvolit tento program?

2 intenzivní kurzy

V jednom týdnu můžete absolvovat pouze jeden kurz a odejít s 5 ECTS kredity nebo oba kurzy v balíčku (10 ECTS). A pokud se chcete kombinovat s jinými programy Kedge Summer School, můžete od 8. června do 17. července sledovat až 6 tříd. "Hop-On" - vezměte třídu na 2 týdny - pak "Hop-Off" a cestujte po Evropě dva týdny, pak se vraťte a vezměte další třídu. Existuje celá řada možností přizpůsobení programu podle vašich potřeb, zájmů, načasování a rozpočtu!

Všechny kurzy jsou doručeny v angličtině

různorodým mezinárodním fondem vysoce kvalitních členů fakulty

Sociální a firemní návštěvy

Každý týden provádíme návštěvu společnosti nebo společenskou aktivitu (zahrnuto ve školném). Náš program v Paříži bude zahrnovat návštěvu pařížské společnosti využívající správu AI a Big Data a prohlídku Paříže s průvodcem po řece Seině!

Přizpůsobte si letní program podle vašich zájmů

Náš flexibilní formát umožňuje sledovat náš programový balíček v Paříži, nebo si vybrat a vybrat kurzy v našich kampaních v Bordeaux a Marseille, které vás nejvíce zajímají při sestavování své vlastní „hybridní“ možnosti

Získejte přenositelné kredity ECTS

Každý kurz Letní školy Kedge má 30 kontaktních hodin, je formálně hodnocen, nese 5 přenositelných kreditů ECTS a vede k osvědčení o absolvování i úředním přepisům. Pokud je 5 kreditů ECTS problém přenést na rovnocenný kurz ve vaší domovské instituci, kontaktujte nás a zjistěte, jaké možnosti lze využít.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Čtěte více

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Méně
Bordeaux , Marseille , Paříž , Toulon , Šanghaj , Dakar + 5 Více Méně