Přečtěte si oficiální popis

Proč je pro vás letní škola zajímavá?

Zde v Fundesem Business School jsme vyvinuli inovativní třítýdenní program pro studenty vysokých škol a absolventy, kteří studentům umožní získat znalosti o podnikání a zlepšit své osobní dovednosti ve velmi krátkém čase.

Třídy jsou poskytovány stejnými učiteli jako ti na FBS MBA programech a řídí se stejnou metodikou případové studie. Třídy jsou vyučovány v angličtině vzhledem k vysokému počtu zahraničních studentů, které škola přitahuje. Případové studie, které jsou diskutovány a analyzovány, jsou ty, které navrhly nejlepší obchodní školy na světě, jako jsou Harvard, MIT, IE, Stanford, IESE, Kellogg atd.

Proč zvolit FBS?

FBS je škola s více než 50 lety zkušeností s uznávaným Prestige, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni.

Škola má prvotřídní zázemí s učebnami ve stylu přednáškových sálů, velkými tabulemi a multimediální technikou nezbytnou pro uspokojení potřeb studentů, kteří chtějí studovat na špičkové obchodní škole.

FBS se nachází v Alicante, jednom z měst s nejkvalitnějším životním stylem v Evropě. Alicante má vynikající klima a je považován za Miami Evropy. Město nabízí velké pláže a jedinečné prostředí, které z něj dělá závist jiných středomořských měst.

Studenti navštěvující letní školu si mohou vychutnat kosmopolitní město, jedinečné ve Španělsku a Evropě. Alicante je čtvrtým městem Španělska z hlediska HDP.

Program Letní škola zahrnuje jak akademické, tak aktivační předměty, jako je zlepšení a učení se o osobních dovednostech, jakož i plánování a hodnocení kariéry, aby bylo nabídnuto první zaměstnání.

Jaké jsou termíny letní školy?

Letní škola začíná 8. července a končí 26. července obřadem diplomové prezentace.

Kolik stojí letní škola?

2.000 €

Včetně: Teorie třídy, semináře, a vnější aktivity. Sleva na předčasnou žádost o ptactvo: sleva ve výši 500 € se uplatní v případě, že se platba uskuteční do 31. května 2019.

Existují ubytovací zařízení pro studenty?

Ano, FBS může pomoci studentům s jejich ubytováním (v bytech v blízkosti školy) prostřednictvím dohod s realitními kancelářemi.

Studenti navštěvující letní školu si mohou vychutnat kosmopolitní město, jedinečné ve Španělsku a Evropě.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace May 15, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Červenec 8, 2019
Duration
4 týdnů
Denní studium
Price
2,000 EUR
Deadline
May 31, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 8, 2019
End Date
Červenec 26, 2019
Termín odevzdání přihlášek
May 31, 2019

Červenec 8, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
May 31, 2019
End Date
Červenec 26, 2019