Proč je pro vás letní škola zajímavá?

Zde v Fundesem Business School jsme vyvinuli inovativní třítýdenní program pro studenty vysokých škol a absolventy, kteří studentům umožní získat znalosti o podnikání a zlepšit své osobní dovednosti ve velmi krátkém čase.

Třídy jsou poskytovány stejnými učiteli jako ti na FBS MBA programech a řídí se stejnou metodikou případové studie. Třídy jsou vyučovány v angličtině vzhledem k vysokému počtu zahraničních studentů, které škola přitahuje. Případové studie, které jsou diskutovány a analyzovány, jsou ty, které navrhly nejlepší obchodní školy na světě, jako jsou Harvard, MIT, IE, Stanford, IESE, Kellogg atd.

Proč zvolit FBS?

FBS je škola s více než 50 lety zkušeností s uznávaným Prestige, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni.

Škola má prvotřídní zázemí s učebnami ve stylu přednáškových sálů, velkými tabulemi a multimediální technikou nezbytnou pro uspokojení potřeb studentů, kteří chtějí studovat na špičkové obchodní škole.

FBS se nachází v Alicante, jednom z měst s nejkvalitnějším životním stylem v Evropě. Alicante má vynikající klima a je považován za Miami Evropy. Město nabízí velké pláže a jedinečné prostředí, které z něj dělá závist jiných středomořských měst.

Studenti navštěvující letní školu si mohou vychutnat kosmopolitní město, jedinečné ve Španělsku a Evropě. Alicante je čtvrtým městem Španělska z hlediska HDP.

Program Letní škola zahrnuje jak akademické, tak aktivační předměty, jako je zlepšení a učení se o osobních dovednostech, jakož i plánování a hodnocení kariéry, aby bylo nabídnuto první zaměstnání.

Jaké jsou termíny letní školy?

Letní škola začíná 8. července a končí 26. července obřadem diplomové prezentace.

Kolik stojí letní škola?

2.000 €

Včetně: Teorie třídy, semináře, a vnější aktivity. Sleva na předčasnou žádost o ptactvo: sleva ve výši 500 € se uplatní v případě, že se platba uskuteční do 31. května 2019.

Existují ubytovací zařízení pro studenty?

Ano, FBS může pomoci studentům s jejich ubytováním (v bytech v blízkosti školy) prostřednictvím dohod s realitními kancelářemi.

Studenti navštěvující letní školu si mohou vychutnat kosmopolitní město, jedinečné ve Španělsku a Evropě.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace May 15, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 týdnů
Denní studium
Price
2,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Červenec 26, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červenec 26, 2019