Letní škola

University Of Rijeka - Faculty of Economics

Popis programu

Read the Official Description

Letní škola

University Of Rijeka - Faculty of Economics

Letní škola

Uzávěrka přihlášek je 11. června.

Po deseti úspěšných školách organizuje Ekonomická fakulta v Rijece Mezinárodní letní škola - Mezinárodní životní prostředí a evropská integrace, která se bude konat od 2. července do 14. července 2018 v Rijece.

Během celé své historie letní škola vychovala více než 300 účastníků z více než 30 zemí Evropy a mimo ni (Chorvatská republika, Belgie, Rusko, Tchaj-wan, Francie, Slovensko, Česká republika, Ukrajina, Kazachstán, Uzbekistán, Arménie, Mexiko , Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko atd.).

Cílem letní školy EFRI je rozšířit znalosti studentů oboru ekonomie, práva, politologie, administrativy a dalších souvisejících studií o procesu hospodářské integrace v Evropě a jejích dopadech na podnikání a dalších aspektech životního prostředí a poukázat na to, výhody a výzvy ekonomické integrace v každodenním životě.

Tento program bude sestávat z přednášek, workshopů a úkolů, které budou dokončeny ve skupinách za podpory akademických supervizorů. Díky svému specifickému přístupu bude škola atraktivní jak pro studenty se základními znalostmi o záležitostech EU, tak pro ty, kteří chtějí vědět víc.

Letní škola je vyvíjena ve spolupráci s místní komunitou, úspěšnými chorvatskými společnostmi, domácími i zahraničními institucemi. Přednášející budou z chorvatských a evropských univerzit, stejně jako z jiných institucí.

Účastníci budou mít po úspěšném dokončení programu 6 kreditů ECTS. Úředním jazykem je angličtina.

30704029_10155364619317927_2039031610857727970_n.png?_nc_cat=0&oh=d6fb7ea892e112f9b3f5a196fce0d005&oe=5B8E5683

P rogramme

OBECNÝ RÁMEC A PROBLÉMY PROJEKTU EVROPSKÉ INTEGRACE

Politika soudržnosti EU a budoucí perspektivy.

Vnitřní trh EU a podnikatelské dopady.

Globalizace, regionalizace a strategické obchodní vztahy. Debata o budoucnosti Evropy.

FINANČNÍ, MĚNOVÉ A FISKÁLNÍ ASPEKTY EVROPSKÉ INTEGRACE

Reformy v oblasti hospodářské a fiskální správy v EU.

Měnová politika a makroekonomický vývoj v Chorvatsku. Perspektivy zavedení eura v nových členských státech. Bankovnictví v Evropě.

EVROPSKÉ OBCHODNÍ PROSTŘEDÍ

Etika podnikání: nestandardní zobrazení standardních problémů. Evropa a Rusko - minulé, současné a budoucí vztahy. Jak efektivně vyjednávat?

CHORVATSKO, ZÁPADNÍ BALKÁNY

Obchodní politika EU a oblast západního Balkánu.

Evropských strukturálních a investičních fondů.

Projekty EU v Chorvatsku.

SPOLEČNOST

Navštívíme úspěšné chorvatské společnosti v různých odvětvích, stejně jako významné instituce, jako je například Chorvatská národní banka.

SPOLEČENSKÉ AKCE

Pořádání společenských večírků, jednodenních výletů a výletů. Všechny tyto akce byly navrženy pro vysokoškoláky a studentský rozpočet na mysli.

Obecná informace

MÍSTO

Přednášky a další kurzy se uskuteční na Ekonomické fakultě v Rijece, v moderních a dobře vybavených pokojích. Část programu bude prováděna i jinde během organizovaných návštěv.

UBYTOVÁNÍ

Studenti jsou obvykle ubytováni ve dvoulůžkových pokojích ve Studentské dormi v Rijece. Dorm se nachází pouhých 20 minut od fakulty, autobusem. Všichni účastníci dostanou autobusovou průchodku.

APLIKACE

Letní škola je otevřena vysokoškolským, postgraduálním a postgraduálním studentům oboru ekonomie, práva a dalších sociálních studií. Uzávěrka přihlášek je 11. června.

POPLATEK

Celkový poplatek 600 EUR zahrnuje výuku, studijní materiály, organizované výlety, hromadnou dopravu, ubytování, snídani a stravování během studijních pobytů. Je k dispozici omezený počet částečných stipendií.

POJIŠTĚNÍ

Ujistěte se, že s sebou přinášíte vlastní doklady o pojištění.

VÍZUM

Prosím, pokud si nejste jisti, jak vízový a pasový režim, kontaktujte nejbližší chorvatské velvyslanectví.

OBRÁZEK ​​NAŠICH ZEMÍ

Vycházejte pěší turistiku, trávíte si čas na krásném pobřeží Chorvatska, navštivte známý národní park "Plitvická jezera", projděte výlet lodí po Kvarnerském zálivu nebo si odpočiňte v kopcích Gorski Kotar.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 11, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
2 týdnů
Denní studium
Price
Cena
600 EUR
Information
Deadline
Locations
Chorvatsko - Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Chorvatsko - Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

EFRI Summer School