Letní škola

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní studijní programy 2017

Pro registraci na kurz relace v létě, vyplnit a odeslat vysokoškolák Registrační formulář, objevil na podatelny stránku Forms. Registrace začíná 1.března.

Popisy Mezinárodní studijní obor

Francie: Kultura a společnost ve středověké Burgundsku

  • Hi / RS / AH / HU 280 (4 kredity)
  • Předpoklad: Žádný
  • Datum: květen 13-31, 2017

Tento program nabízí studentům z první ruky zkušenost se životem v místě SMC počátků v Burgundsku - 12. století opatství se - při studiu středověké historii a kulturu ve svém původním kontextu. Třídy držené každý druhý den v Pontigny připravit studenty na místě navštíví příští den hradů, kostelů, katedrál, bitevních polích, kláštery, archeologických vykopávek a měst, muzeí a knihoven. Tímto způsobem čtení, studium a zkoumání materiální pozůstatky této kultury jsou integrovány.

Terryl Kinder (význačný hostující profesor výtvarných umění), praktikující středověký archeolog, žije ve městě Pontigny a mluví plynně francouzsky. Místa studenti navštíví jsou nedílnou součástí jejího výzkumu a některé nejsou jinak přístupná veřejnosti.

Mongolsko a Čína: Po stopách Čingischána

  • MJD 226 (2 kredity)
  • Předpoklad: Sophomore postavení a oprávnění instruktora
  • Datum: květen 2017

Náš kurz bude zkoumat historické a kulturní spojení mezi Mongolska a Číny, se zaměřením na mongolské říše dávných časů, Čínské 21. století lidové republiky, a fyzických a digitálních stěn, které rozdělují tyto dva životně důležité oblasti Asie dnes. Studenti budou četl o vztahu Čína / Mongolsko, prozkoumat pestrou historii tohoto regionu prostřednictvím multimediálních výzkumných projektů, a cestovat do Mongolska a Číny v průběhu posledních dvou týdnů měsíce května zažít bohatou kulturu a historii tohoto regionu z první ruky. Plán Program obsahuje 7 denní výlet do Mongolska a 4 dny v Pekingu (s návštěvami Velké čínské zdi, včetně výlet na Divokém zdi).

Wales: Studium na životní prostředí udržitelných míst

  • ES 244 (2 kredity)
  • Předpoklad: ES243 Environmental Studium udržitelných míst (jaro 2017; 2 kredity)
  • Datum: 18. května - 01.6.2017

V této studii v zahraničí výletu, budou studenti propojit ekologické a estetické pohledy, jak jsou svědky, jak Welsh integrovaly zelené citlivost k jejich politické a kulturní identity. Zkoumáme "místo" tím, že pěší turistika v národním parku geo-globální, komunikovat s tvůrci politik, podnikatelů, umělců a designérů v oblasti životního prostředí a chůzi v rámci historické krajiny, včetně hradů, chrámů a waleské pobřežní cestě plných inspirativních topografie, starobylé památky, a nadčasový vesnice. Studenti budou mít možnost zapojit se do výzkumného projektu (což může zahrnovat uměleckou dotaz nebo globální součást jevech) vyvinutý na jaře polovinu hřiště a implementována ve Walesu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Saint Michael’s College, founded in 1904, delivers a compelling, world-class liberal arts education in a beautiful Vermont setting. Our connected community allows students to form close relationships ... Čtěte více

Saint Michael’s College, founded in 1904, delivers a compelling, world-class liberal arts education in a beautiful Vermont setting. Our connected community allows students to form close relationships with each other and accomplished faculty members, providing an ideal learning environment where they have the space and support to challenge themselves and their peers. As a college located minutes from Burlington, one of the country’s top-rated college towns, Saint Michael’s offers an unparalleled mix of academic, spiritual, cultural, service and wilderness experiences. To learn more, visit smcvt.edu. Méně