Letní absolvent obchodní studia

Všeobecné informace

Popis programu

Letní Graduate Business Studies je otevřená pro každého studenta pro absolventy vysokých škol v současné době ošetřujícího univerzita / univerzitu ve své zemi.

Program se skládá ze čtyř týdnů inovativních obchodních studií na úrovni absolventa vyučovaných University of Victoria je oceněné fakulty.

Program je zaměřen na: - globální strategii - cross-kulturní management - Sociální podnikání vydaného týmž instruktory, které učí naše vlastní studentů MBA program nabízí důkladný přehled polí, která sbíral Gustavson obchodní mezinárodní pozornost a ocenění. Global Strategy, Cross-Cultural Management a sociálního podnikání patří mezi klíčové oblasti specializace Gustavsonem. Přizpůsobili jsme formát našich pravidelných kurzech MBA představit vám důsledným, inovativní celou dobu studia. Tento program je ekvivalentem tří chodů pro absolventy vysokých škol.

Studenti: Informovat o našich stipendia. Mezinárodní fakulty: informujte se o našem motivačním programem pro Vás! Napište nám pro více informací: summerprog@uvic.ca~~dobj známý jako "město zahrad" pro jeho slavné parky a visí květinové koše, Victoria je čisté, bezpečné a kulturně rozmanité. Victoria byl jmenován nejlepším městem v Severní a Jižní Americe čtenáři Conde Nast Traveler časopisu. Victoria ožívá v létě s cestováním hudebníky, komiky a řemeslníky na rušné atmosféře. Nespočet rekreačních aktivit, nákupní a poznávací příležitosti, aby Victoria ideálním místem pro mezinárodní studie.

Poslední aktualizace Listopad 2016

Informace o škole

Founded in 1990, the Gustavson School of Business is well-known for its unique educational approach, inspired teaching and excellence in research. As a leader among the world’s 12,000 business schools ... Čtěte více

Founded in 1990, the Gustavson School of Business is well-known for its unique educational approach, inspired teaching and excellence in research. As a leader among the world’s 12,000 business schools, we are one of just 97 to attain accreditation with both AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) and the European Foundation for Management Development through its European Quality Improvement System (EQUIS). Méně