Letní intensives 2016

Všeobecné informace

Popis programu

Udělat news letos v létě v New Yorku! Zapojte se do CUNY Graduate School of Journalism a horní New York novináři vzrušující, dvoutýdenní letní intenzivní kurzy v médiích hlavního města na světě. Přidejte se k nám na dvoutýdenní kurzu, nebo trvat dva kurzy v průběhu celého měsíce července.

Letní Intensives jsou 2-týdenní žurnalistiky tříd v červenci. Tyto krátké kurzy pokrývají většinu základní dovednosti pro dnešním mediálním odborníkem. Dozvíte se zajímavé žurnalistiky nástrojů a technik z našich profesorů. Budete sdílet nezapomenutelný vzdělávací zkušenost se studenty ze Spojených států a ve světě. A budete cvičit své řemeslo v reálném světě se skutečnými lidmi a zároveň poznávání New Yorku dovnitř a ven.

20932_1

Digitální Žurnalistika dovednosti Intenzivní

  • Sekce 1: 5. července - 15.července
  • Sekce 2: 19 července - 29 července

Dnešní novináři muset použít nejnovější technologie. Je třeba, aby vyprávět příběhy napříč platformami a oslovit různé cílové skupiny. Tento dvoutýdenní kurz v digitální žurnalistiky zařídíme z nejdůležitějších dovedností. Patří mezi ně fotožurnalistiku, audio produkci, video vyprávění, vedení sociální média, crowdsourcing, reporting smartphone a další. Tento akční kurz nabídne mnoho příležitostí pro vás k použití audio / vizuální vybavení a procvičit podávání zpráv o aktuální zprávy.

20933_2

New York City zpráv a psaní Intenzivní

  • Sekce 1: 5. července - 15.července
  • Sekce 2: 19 července - 29 července

Existuje snad lepší způsob, jak zlepšit své dovednosti žurnalismu než ohlásit a psát o New Yorku, jednoho ze světových nejsložitějších a fascinujících měst! Během tohoto dvoutýdenního kurzu budete objevovat v New Yorku v různých čtvrtí, pod vedením našich profesorů. Budete rozhovor úředníky a ostatní tvůrci zprávy a psát příběhy na město je úžasné kulturní vlivy a její pulzující, imigrační řízené ekonomiky. Na konci tohoto intenzivního kurzu budete vědět, New York populace, politice a kultuře uvnitř i venku.

20935_3

Podnikatelská Žurnalistika Intenzivní

  • Sekce 1: 5. července - 15.července
  • Sekce 2: 19 července - 29 července

Pole žurnalistika je rychle se rozvíjející v důsledku měnící se technologie a jak je používat. Tento dvoutýdenní kurz vám umožní nahlédnout do budoucnosti žurnalistiky. Budete zkoumat nejnovější digitální inovací médií a nových obchodních modelů. Dozvíte se způsoby, jakými novinářské organizace jsou nyní shromažďování a šíření informací a vydělávat peníze z něj. Tato třída bude obsahovat mnoho hostující řečníci z různých mediálních organizací. Získáte pohled z první ruky návštěvou pokrokové redakcích New Yorku.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The City University of New York’s CUNY Graduate School of Journalism offers a top-notch, affordable education teaching traditional journalism values while preparing students to thrive in a rapidly cha ... Čtěte více

The City University of New York’s CUNY Graduate School of Journalism offers a top-notch, affordable education teaching traditional journalism values while preparing students to thrive in a rapidly changing media landscape. Méně