Read the Official Description

Letní Program čínský jazyk a kulturu

&nbsp

Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí využít své letní dovolené se naučit nejen čínského jazyka, ale také různé aspekty čínské kultury. Tento program kombinuje tři hodiny denně čínské jazykové výuky spolu se speciálními činnostmi a přednášek.

Čínský jazykový kurz má 2 patra, od začátečníků až po středně pokročilé. Kulturní aktivity a exkurze nabízejí studentům hands-na e xperiences s tradičními řemesly, hudbou, bojová umění a divadelního umění. Kromě toho, speciální přednášky, které se zabývají čínskou historii, náboženství a studenty životní pomoc rozšířit a prohloubit jejich znalosti o čínské kultuře.


Program Období: 24. června 2013 do července 28,2013 (5 týdnů)


Program Plán

 • Uzávěrka přihlášek: 31. května
 • Kolej Check-in: June 22
 • Slavnostní zahájení: 23. června
 • Třídy: 24 června - 26. července
 • Slavnostní zakončení: 27. července
 • Kolej check-out: 28. července

&nbspFe es

 • Program školné: 6.000 juanů RMB (poskytnutí ubytování, vody a elektrické energie je zahrnuto)
 • Premium: RMB 175 juanů
 • Registrační poplatek: 240 juanů RMB

Způsob platby: v hotovosti přednost
Informace o aplikaci

 1. Prosím, kontaktujte nás e-mailem, nebo faxem na formulářích žádostí a dalších potřebných materiálů.
 2. ZWU vám pošleme dopisy přijetí a JW202 formy po obdržení vaší přihlášky a požadovaných aplikací poplatků.
 3. Můžete požádat o studenty [X] Víza nebo Navštívit [F] Víza u vašich místních čínských velvyslanectví nebo konzulátů čínské a zaregistrovat se pro studenty v rámci uvedené období na JW202 formách.
Field Trip

Ningbo Muzeum

Ningbo muzeum je symbolem kultury Ningbo. Jedná se o komplexní muzeum s geografickými rysy, které ukazují historii Humanitní vědy a umění. Ningbo Muzeum se rozkládá na ploše 60 Mu (jednotka plochy, 1 Mu roven 666,66 ㎡) se 303250000 ㎡ stavební oblasti. V Ningbo muzeu najdete spoustu o minulosti a současnosti asi Ningbo, Čína a dokonce i ve světě.


Tianyi Pavilion Library

Tianyi Pavilion knihovna se nachází vedle Moon Lake v Ningbo City.Knihovna, která přežila 430 roků na dramata a otřesů, je nejstarší existující soukromá knihovna Číny a Asie, a jeden z světa 's tři nejstarší knihovny vedené rodiny. Po staletí bylo pokládaný být "město knih v jižní Číně " pro jeho obří kolekci vysoce ceněných starověkých knih a dokumentů.


Ningbo Tianyi náměstí


Ningbo Tianyi náměstí je pravděpodobně prvním místem, každý cizinec navštívit, když přichází do Ningbo. Je bez jakékoliv pochybnosti nejoblíbenější místo v centru města Ningbo. Je obklopen mnoha obchody (optické, oděvy, dary), stejně jako 2 spotřebičů obchody (Suning) a supermarket (Legou). Můžete také najít v Tianyi náměstí mnoha čínské a západní restaurací včetně řetězců jako Pizza Hut, Starbucks a KFC.Značkové obchody jako Dunhill, Trussardi, Hugo Boss a Burberry jsou k dispozici v Intl nákupního centra.


Základní informace o Zhejiang Wanli univerzitě

Zhejiang Wanli univerzita má historii více než 60 let a nachází se v Ningbo, jeden z nejdynamičtějších obchodních a průmyslových center provincie Zhejiang. Je rozdělena do škol a fakult a poskytuje kurzy v 38 různých disciplínách. Akademický tělo má 1200 čínské a non-Číňan učitelům bohatými zkušenostmi ve svých oborech vyzrálých prostřednictvím náročných vzdělávacích programů a bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání a jmenováni po přísného výběrového procesu. Campus zabírá plochu 95 hektarů, a téměř 20.000 studentů v roce 2012. Nabízí ubytování pro studenty a učitele a různých zařízení.Proč studovat na Zhejiang Wanli univerzitě

Pro zájemce o studium čínského jazyka a získání pochopení čínské kultury a sociálních aspektů a obchodních praktik čínských lidí existuje mnoho důvodů pro výběr Zhejiang Wanli University.

 • Především je samozřejmě kvalita školného programů a akademického těla.
 • Široké spektrum výukových příležitostí nabídl umožňují zvolit, že /, které jsou nejvíce vhodné pro dosažení specifických cílů.
 • Jsou zde vynikající možnosti pro budování obchodních vztahů. Ningbo se nachází v centru města v provincii Zhejiang, jeden z nejvyspělejších sociálně a ekonomicky v Číně. Město zažilo kontinuální, trvalého hospodářského růstu, protože mnoho let díky jeho přístavu a mnoha průmyslových iniciativ.
 • Jsou zde vynikající komunikace s jinými hlavními městy, s mezinárodním letištěm a vysokorychlostních vlaků na hlavních měst ve východní a jihovýchodní Číně.
 • Tradiční čínská pocit pohostinnosti usnadní sociální integraci a vynikající příležitosti pro budování sítě osobních vztahů.
 • Náklady na výukových programů a na ubytování jsou mírné a poměrně nízké západními standardy.
Kdo by se měl zúčastnit výukové programy Zhejiang Wanli univerzity

Absolventi západních univerzit může přidat do své osnov zkušenost dalšího akademického formace, která se prokáže exkluzivní výhodu pro jejich pozdější profesní kariéru.


Společnosti, které mají významné obchodní vztahy s Čínou najdou v programu Zhejiang Wanli univerzity vynikající platformu pro jazykové a kulturní formaci personálu na starosti čínské firmy.


Podobně Společnosti, které chtějí navázat obchodní vztahy s Čínou by měly připravit klíčové zaměstnance, aby byly zapojeny do budoucích aktivit tím, že má jejich účast vhodné vyučovací programy.
Investoři a potenciální investoři získají základní přehled v čínských způsobů práce a podnikání.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Zhejiang Wanli University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
5 týdnů
Denní studium
Price
5,415 CNY
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date