Letní kurz - Dublin Business Academy

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

126746_2545-20191126-101010-_DSC1412.jpg

Dublin Business Academy: Naučte se umění digitálního marketingu od nejlepších na světě

Není možné uspět v dnešním konkurenčním globálním obchodním prostředí bez digitální přítomnosti. Klasické obchodní vzdělání však často přistupuje k digitálnímu marketingu jako k teoretickému konceptu a nabízí velmi omezený praktický náhled. Dublinská obchodní akademie posouvá zaměření podnikového vzdělávání z tradičního učení knih na praktické zkušenosti v reálném obchodním světě. S jasným cílem poskytnout začínajícím podnikatelům, jako jste vy, nejsilnější marketingový nástroj, který je dnes k dispozici: tvořivost v všudypřítomném digitálním světě.

Dublinská obchodní akademie pro začínající podnikatele

Dublin je jedním z největších hlavních měst digitálního podnikání na světě, označovaného také jako Silicon Valley v Evropě. Se společnostmi jako Google, Facebook, PayPal, eBay, LinkedIn, Twitter, Yahoo a Airbnb mají své evropské sídlo zde, Dublin nabízí spoustu příležitostí učit se od nejlepších v digitálním marketingu.

Obchodní vzdělávání pro 21. století

Dublinská obchodní škola ABC Academy v Dublinu spojuje obchodní vzdělání s praktickými zkušenostmi ze skutečného obchodního světa. Budete se učit od hostujících přednášejících a odborníků v oblasti digitálního marketingu, kteří pracovali v / s předními společnostmi. Navštívíte některé z nejúspěšnějších společností na světě a vyzkoušíte, jak se vypořádat s rychle se měnícími současnými trhy. A budete řešit výzvu, které musí každý podnikatel čelit, aby mohl rozvíjet své podnikání - vyvinout životaschopnou strategii digitálního marketingu využívající všechny nejúčinnější současné kanály a digitální obchodní modely.

Vaše budoucnost začíná na letní škole v Dublinu

Strategii, kterou vytvoříte s pomocí našich odborných mentorů, můžete použít ve svém vlastním (budoucím) podniku nebo vám pomůže učinit váš další úspěšný krok do stávajícího obchodního světa. Součástí kurzu jsou také síťové akce, ve kterých se můžete spojit s ostatními studenty a dalšími účastníky - a začít budovat svou obchodní budoucnost přímo v srdci evropského digitálního obchodního kapitálu.

126744_2545-20191126-101030-_DSC4769.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Čtěte více

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Méně
Toronto , Mnichov , San Jose , Dublin + 3 Více Méně