Letní kurz - Mnichovská obchodní akademie

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

129078_MBA1.jpg

Mnichovská obchodní akademie: Unikátní zkušenost z obchodního poradenství, která vás připraví na skutečný svět

Mnichov je jedním z nejzajímavějších evropských center technologických, softwarových a inovačních startupů. Pokud hledáte způsob, jak se zapojit do obchodního světa, je pro vás Mnichovská obchodní škola ABC Academy. Pokud hledáte letní kurzy v Německu pro zahraniční studenty a začínající podnikatele všech věkových skupin, je pro vás také naše mnichovská letní škola. A pokud chcete pomoci malým nebo velkým podnikům dobýt náročné dnešní mezinárodní trhy, může být letní škola v Mnichově vaším dalším krokem v obchodním poradenství. Mnichovská obchodní akademie kombinuje teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi ze skutečného obchodního světa prostřednictvím firemních návštěv, síťových akcí, řešení problémů v reálném životě a cestování.

Mnichovská obchodní škola kombinuje to nejlepší z obou světů - podnikání a firemní práce

Mnichov nabízí řadu podniků ve velmi rozmanitých průmyslových odvětvích a kombinuje ctižádostivé podnikatele, kteří pracují na svém založení, se zkušenými profesionály pracujícími pro mezinárodní korporace. Proto je ideální pro studium skutečných obchodních případů a řešení složitých problémů současných trhů. Německý průmysl a značky jsou na světových trzích dobře respektovány a Mnichov je určitě jedním z nejdůležitějších ekonomických pilířů Německa. Díky tomu, že podniky sídlí (nebo se rozvíjejí) v Mnichově tak úspěšné, je promyšlená ekonomická kultura oblasti, která je hluboce zakořeněna v jejich vzdělávacím systému a v jejich obchodních praktikách. Jedním z cílů Mnichovské obchodní akademie je vybavit účastníky širokou znalostí, odhodláním a profesionalitou charakteristickou pro tuto oblast. Všechny tyto vlastnosti umožňují bavorským společnostem, malým i velkým, mladým nebo zkušeným, dobýt globální trhy, bez ohledu na to, jak jsou konkurenceschopné.

Moderní přístup k podnikovému poradenství

Teoretické znalosti jsou dobrým začátkem. Ale to samo o sobě, pokud daleko od toho, co dělá podnikání úspěšné v těchto dnech. V zájmu rozvoje úspěšného podnikání musí podnikatelé a jejich obchodní konzultanti vědět, jak řešit problémy, kterým v současné ekonomice čelí většina společností. A Mnichov nabízí spoustu startupů, které mohou poskytnout cenné zkušenosti. Naučíte se, jak řešit své problémy, také se naučíte, jak řešit problémy, kterým většina společností dnes čelí - a jednoho dne je aplikovat na vaši vlastní společnost nebo společnost, pro kterou budete pracovat.

Mnichovská letní škola je ideální pro studenty, začínající podnikatele, manažery a profesionály

Znalosti, které získáte prostřednictvím řešení složitých problémů skutečných podniků, vám mohou pomoci na mnoha úrovních. Témata pokrývají vše od lidských zdrojů a financí po marketing, prodej a přizpůsobení se současným nástrojům a trhům. Bez ohledu na vaši budoucí kariéru nabízí Mnichovská obchodní akademie praktické znalosti pro řešení problémů, kterým kdokoli v obchodním světě čelí v nějaké formě dříve či později.

Kdo bude mít prospěch z účasti na naší obchodní škole v Mnichově?

Je to skvělá letní škola v Německu pro zahraniční studenty a skvělý obchodní kurz pro všechny ostatní. Může se tedy přihlásit kdokoli, kdo má zájem o podnikání: studenti, ctižádostiví podnikatelé a profesionálové z různých oborů, kteří pracují pro malé nebo velké společnosti. Každý rok můžeme přijmout pouze 60 účastníků, abychom zajistili pohodlný a efektivní zážitek ze učení pro všechny zúčastněné - účastníky, mentory, hostující řečníky a korporace, které nás zvou na návštěvu a chat.

Partner programu MBA - Flixbus

Seznamte se, radte se a učte se od evropské společnosti poskytující mobilitu č. 1! Spolupráce s nejrychleji rostoucí a mimořádně úspěšnou společností Flixbus je jednou z vašich životních příležitostí, takže raději nechte svou mysl ostrou a nápady připravené! Konzultujte společnost se svými současnými překážkami a implementujte své nápady a pomozte jim růst ještě rychleji! Představte si sebe samého jako konzultanta, který řeší případovou studii na různá témata, podrobněji prozkoumejte jejich odborné znalosti a obchodní model a najděte kreativní řešení „out of the box“.

129082_MBA3.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Čtěte více

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Méně
Toronto , Mnichov , San Jose , Dublin + 3 Více Méně